Deadpool 2'nin Türkiye galasına yoğun ilgi

Deadpool 2'nin Türkiye galasına yoğun ilgi

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 16.05.2018 - 13:17
Deadpool 2, görücüye çıktı

Marvel evreninin alaycı kahramanı Deadpool’un yeni macerasını anlatan ve serinin önceki filminde olduğu kadar büyük bir etki bırakması beklenen “Deadpool 2”nin Türkiye galası, Hilltown AVM, Küçükyalı’da yer alan Cinemaximum salonlarında gerçekleşti.

Deadpool 2'nin Türkiye galasını yapıldı 

Türkiye’nin en popüler youtube fenomenlerinden olan Enes Batur, Cumali Ceber karakteriyle sosyal medyada büyük beğeni toplayan Halil Söyletmez, Deadpool 2’nin seslendirmesinde yer alan ünlü seslendirme sanatçısı Harun Can ve Barbaros Dikmen gibi isimlerin de katıldığı gala yoğun bir ilgiyle gerçekleştirildi. Galaya ayrıca oyun dünyasından birçok isim de katıldı. 

İlk filmi büyük beğeni toplayan, Marvel çizgi romanından 20th Century Fox aracılığıyla beyazperdeye uyarlanan ve TME Films tarafından sinemalara dağıtılan Deadpool 2, galaya katılan isimlerden tam not aldı. Yönetmenliğini David Leitch’ın üstlendiği filmin başrolünde, önceki Deadpool filminde olduğu gibi Ryan Reynolds görev alıyor.

En sevilen anti-kahramanlardan biri olan Deadpool’un macera dolu yeni serüveni, vizyon tarihi olan 18 Mayıs’dan 1 gün önce, 17 Mayıs Perşembe günü ayrıcalıklı Cinemaximum salonlarında Cinemaximum izleyicisiyle buluşuyor. Deadpool 2’nin erken vizyona gireceği Cinemaximum salonları arasında, 4DX, D-BOX, Gold Class, IMAX, MPX, Starium ve Tempur salonları bulunuyor.

Basın Bülteni

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 10.07.2020 05:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 16.05.2018 13:28
Türkiye’nin en popüler youtube fenomenlerinden olan Enes Batur, Cumali Ceber karakteriyle sosyal medyada büyük beğeni toplayan Halil Söyletmez / şunu yazarken yazar arkadaş ne hissetti acaba :D ben herhalde gülerdim
MK Okuru
MK Okuru 16.05.2018 21:20
Basın bülteni bu, kendisi yazmamıştır; ama okurken bir küfür etmiştir heralde.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir