Deadpool 3 farklı bir film olacak

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 22.03.2017 - 12:37
Önce bi 2'yi görelim..
Geçtiğimiz yıla damga vuran ve süper kahraman filmleri açısından önemli bir viraj etkisi yaratan Deadpool'u hepimiz çok sevdik ve devam filmini büyük bir merakla bekliyoruz. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan kısa bir teaser ile gönlümüzü şenlendiren ikinci filmde bildiğiniz gibi en önemli odak noktalarından birisi de Cable olacak.

Daha 2. filme uzun bir süre varken 3. film ile son dönemlerde bazı haberler dolaşıyor. Bu haberlere göre Deadpool 3'te X-Force hikayesine odaklanılabileceği belirtiliyordu. Tüm bu dedikodulara son noktayı ise Deadpool filminin yazarlarından biri olan Rhett Reese koydu.

X-Force hikayesinin hali hazırda yapım aşamasında olduğunu belirten Reese, Deadpool hikayesinin tam anlamıyla bu hikayeye bağlanmayacağını belirtmiş. Yani Deadpool'un yolu X-Force hikayesi ile kesişecek olsa da Deadpool 3'ün apayrı bir film olarak karşımıza çıkacağını sözlerine eklemiş. Kısacası iki yapımın ayrı filmler olduğunu söylemiş.

Gidişata bakacak olursak Cable ve Domino gibi karakterlerin yer alacağı Deadpool 2'den sonra tüm bu karakterlerin dahil olduğu X-Force hikayesi ile karşılaşacağız gibi duruyor. Deadpool 3 ise muhtemelen daha sonra gösterime girecektir. Neyse, önce bi ikinci filmi görelim de..
Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 2.04.2023 03:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.03.2017 09:47
Daha 2 çıkmadan 3 haberini yapmışlar.Kapitalizm
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.03.2017 19:51
Anlam karışıklığına bağlı anlatım bozukluğu yapmışsınız...deadpool 3 mü yoksa Deadpool, 3 farklı film mi? :) bir dost
Kalan Karakter : 300 Gönder
Deadpool 3 farklı bir film olacak

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×