Dear Esther: Landmark Edition, Steam'de ücretsiz oldu

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 15.02.2022 - 14:55
The Chinese Room ve Secret Mode imzasını taşıyan Dear Esther: Landmark Edition'ın Steam sürümü kısa süreliğine ücretsiz oldu.

Chinese Room ve Secret Mode imzasını taşıyan Dear Esther: Landmark Edition'ın Steam sürümü an itibari ile ücretsiz olarak veriliyor. Kısa süreliğine ücretsiz olan oyunu Steam kütüphanenize eklediğiniz takdirde kalıcı olarak kütüphanenizde kalacak. Bugünden 16 Şubat'a kadar PC oyuncuları oyunun Steam mağaza sayfasını ziyaret edebilir ve ücretsiz kopyalarını alabilirler.

Dear Esther: Landmark Edition, Steam'de kısa süreliğine ücretsiz oldu

Dear Esther: Landmark Edition'ı 16 Şubat Türkiye saati ile 18:00'e kadar ücretsiz olarak alırsanız kalıcı olarak kütüphanenize eklenecek. Tamamen hikaye odaklı bir deneyim sunan Dear Esther, güzel ortamlarının yanı sıra atmosferini sağlamlaştıran müzikleriyle de dikkat çekmiş ve bir kurtuluş hikayesini oyunculara sunmuştu. Oyunun genel özellikleri şu şekilde;

Dear Esther: Landmark Edition, Steam'de ücretsiz oldu

  • Rastgele oluşturulmuş ses, görseller ve olaylarla her oyun benzersiz bir deneyim.
  • Sizi unutulmaz adaya ve gizemli geçmişine tamamen kaptıran inanılmaz ortamları keşfedin.
  • Daha önce hiçbir oyunda yaşamadığınız gibi şiirsel, yarı rastgele bir hikaye.
  • Jessica Curry tarafından bestelenen ve birinci sınıf müzisyenlerin yer aldığı çarpıcı film müzikleri.
  • En yüksek AAA standartlarında sunulan, ödün vermeyen yaratıcı bir oyun.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 30.03.2023 13:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.02.2022 15:54
yürüyosun. geziyosun. arkadan edebiyat yapan sesi dinliyorsun. ingilizceniz iyi değilse anlamıyorsunuz zaten. iyiyse ne kadar anlarsınız. tamamen edebiyat yani. sıfır etkileşim. gidin kitap okuyun. oyunluk bişey yok bunda :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
Dear Esther: Landmark Edition, Steam'de ücretsiz oldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×