Death by Dedrees

Devran Yardım
Devran Yardım 3.06.2010 - 12:31
Death by Dedrees
Tekken firmasının son ajanı Nina Williams yeni macerasında tekrar bizlerle birlikte. Bu oyun bize Nina'nın geçmişi ve yakın geleceğiyle ilgili detaylı bilgi veriyor. Her ne kadar yeraltı mafyası 'Caimetta' isimli silahını gizlice geliştirirken, Nina bu kötü Şirketin bu silahı geliştirmesine engel olmak için dövüş arenasına gönderiliyor.

Death by Degrees'in oynanışı küçük bulmaca çözmeye ve stealth dediğimiz dövüş ilerleme tarzının bir karışımını içeriyor. Oyundaki dövüş motoru Rise to Honor oyunundakine benzer olacak. Yani her iki analog çubukla saldırı savunma ve hareketimizi yapabileceğimiz anlamına geliyor. Bu oyunda Nina'mız Tekken'deki tüm hareketlerini yapabilmesinin yanı sıra elinde bir de Tekken'deki videosunda gördüğümüz silahlarından birisini de kullanacak. Death by Degrees oyununu diğer oyunlardan ayıran temel fark X-ray Targeting sistemi. Yani ekran donmadan oyun sırasında belirli bir yeri ya da düşmanı hedef alabilir, böylece dahili ve harici büyük patlamalara sebep olarak uçuşan kemikleri görebileceğiz.

Death by Degrees halen geliştirme aşamasında olan bir oyun bu yüzden Nina'yı izlemek için Ekim'i beklemekte fayda var.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 19.09.2021 17:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
Death by Dedrees

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×