Death Stranding, Amazon'da ön siparişe açıldı

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 27.11.2018 - 10:08
Amazon, Death Stranding'i listeledi

Hideo Kojima'nın gizemli yeni projesi Death Stranding, Amazon'da ön siparişe açıldı. 59,99 dolar fiyat etiketi ile listelenen oyun için, çıkış tarihi de paylaşıldı. Henüz resmi olarak çıkış tarihi verilmeyen Death Stranding, Amazon'un listelemesine göre, 31 Aralık 2019'da yayımlanacak. Ancak bu tarihin otomatik olarak sisteme girilmiş olma ihtimali de var. Death Stranding'in çıkış tarihi için gözler The Game Awards'a çevrilmiş durumda.

Death Stranding, Amazon'da ön siparişe açıldı

Death Stranding, Amazon'da ön siparişe açıldı

Amazon'da 59.99 dolar fiyat etiketi ile ön siparişe açılan Death Stranding'in resmi çıkış tarihi henüz bilinmiyor. Konami'den ayrılışının ardından kendi bağımsız oyun stüdyosunu kuran Hideo Kojima, Kojima Productions çatısı altında, Sony'nin de desteği ile yeni stüdyosunun ilk oyunu olan Death Stranding'i geliştirmeye başlamıştı. Sinema ve televizyon dünyasından tanınmış oyuncuları ve Oscar ödüllü yönetmen Guillermo Del Toro'nun kadrosunda yer aldığı Death Stranding, gizemli atmosferi ile dikkat çekiyor. Daha önce Hideo Kojima, Death Stranding'in Tokyo Olimpiyatlarından önce, yayınlanacağını duyurmuştu. Tokyo Olimpiyatları 24 Temmuz 9 Ağustos 2020 tarihleri arasında düzenlenecek. The Game Awards ödül töreninde ise, Death Stranding'in hem yeni videosunun hem de çıkış tarihinin oyuncularla paylaşılması bekleniyor.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 20:50
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.12.2018 21:25
adamlara 60 dolar, bizde bir milyar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Death Stranding, Amazon'da ön siparişe açıldı

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×