Death Stranding Directors Cut PC versiyonu duyuruldu

Murathan Özlü
Murathan Özlü 5.01.2022 - 17:57
Death Stranding Directors Cut PC'ye geliyor, Steam'e eklenen oyunun 2022 Bahar döneminde PC platformuna gelmesi bekleniyor.

Death Stranding Directors Cut PC versiyonunun duyurulacağı söylentileri dün ortaya çıkmıştı. Bugün başlayan CES 2022'de Intel'in basın duyuru metninde Death Stranding'in Director's Cut versiyonunun PC için yer alacağı, 3 Ocak tarihinde sızdırılmıştı. An itibariyle Death Stranding Director's Cut Steam sayfası açılmış bulunuyor, oyunun (planlanan) çıkış tarihi ise 2022 Bahar dönemi.

Death Stranding Directors Cut PC sürümü bahar döneminde çıkacak

Kojima Productions'ın açıklamasına göre oyun Steam ve Epic Games Store'a aynı anda çıkacak. Death Stranding Dİrector's Cut Playstation 5 versiyonu geçtiğimiz Eylül ayında çıkmıştı. Oyunun PC'ye çıkacak versiyonu Intel'in yeni duyurduğu Xe Super Sampling özelliğinden faydalanacak. Ayrıca oyunun Ultra Geniş Ekran desteğine sahip olacağı belirtiliyor.

Death Stranding Directors Cut PC
Oyunun orijinal versiyonu Temmuz 2020'de yine Steam ve Epic Games Store platformlarına gelmişti. Death Stranding Dİrectors Cut PC versiyonu oyunun Playstation 5 versiyonu ile aynı şekilde gelecek. Yani oyuna eklenecek silahlar, görevler ve boss savaşları konsol versiyonu ile aynı olacak.

Director's Cut versiyonu ile oyuna eklenen büyük yeniliklere rağmen Kojima bahsi geçen versiyonu bir "Director's Cut" olarak tanımlamak istemediğini ifade etmişti.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 1.02.2023 02:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
Death Stranding Directors Cut PC versiyonu duyuruldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×