Death Stranding için beyin yakan bir video yayınlandı

Death Stranding için beyin yakan bir video yayınlandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 8.12.2017 - 06:39
Oyunun yeni videosunda çok daha fazla detay bulunuyor

Death Stranding için beklenen yeni video The Game Awards töreninde geldi. Daha önce belirtildiği gibi Hideo Kojima dışında etkinliğe Guillermo Del Toro ve Norman Reedus da katıldı. Kojima ve Del Toro birlikte bir ödül verdikten kısa bir sonra ise Death Stranding'in yeni videosu yayınlandı.

Death Stranding için yeni bir video yayınlandı

Açıkçası oyunun bu yeni videosunun çok daha fazla detay ile birlikte çok daha fazla soru işaretini de birlikte getirdiğini söyleyebilirim. Her ne kadar oynanış videosu olmasa da oyunun atmosferi ve dünyası hakkında birçok şey görme şansına eriştik. Özellikle olağan dışı yaratıkların beni fazlasıyla etkilediğini söylemeliyim. Bu noktada oyunun hikayesinin ne şekilde ilerleyeceği konusunda merakım da artmış durumda. Çünkü oyunun videosunun başından sonuna kadar zamanı ve yaşamı oluşturan büyük patlamalardan bahsedildi. 

Videonun benim için en etkileyici noktalarından birisi de NPC karakterlerden birinin kendisini bıçaklayarak öldürmeye çalışması oldu. Kafasına sıkmak üzereyken silahı elinden düşüren karakterin bu durumu hikaye açısından da daha fazla meraklanmamızı sağladı diyebilirim. Ayrıca videoda daha sonra inceleyeceğimiz birçok detay da bulunmakta. Videonun hemen sonrasında ise Norman Reedus ve Kojima sahneye çıktı. Kojima'nın her zaman olduğu gibi garip davrandığı bu anlarda Reedus'un hislerimize tercüman olduğunu da söylemeliyim. Ne izledim yahu ben?

Yorumlar 47
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2021 21:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 9.12.2017 01:51
Hideo'nun hikaye özgünlüğünü ve yaratıcılığını epey seviyorum. Beraberinde (en son the phantom pain'de) kamera bakış açılarını çok iyi kullanıyor. Ancak sinematikte yapımın yaratıcılıktan anlamsızlığa doğru zehirlenmesinden şüphe duymaya başladım.
MK Okuru
MK Okuru 14.12.2017 13:50
neyini anlamadın gardaş ? söyle açıklayım.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 8.12.2017 22:55
Hikaye çok fantastik duruyor yalnız oyun içi görüntüler bakalım nasıl olacak hideo yine yapmış yapacağını
MK Okuru
MK Okuru 12.12.2017 14:12
bu görüntüler oyun içi
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.12.2017 11:59
buda bir chapter eksik cıkarsa sasırmam
MK Okuru
MK Okuru 12.12.2017 14:11
merak etme bütçeyi Konami değil Sony tedarik ediyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.12.2017 00:55
MGS ile benzetilen yanı, askeri birimler ve tema yani Kojima'nın yaptığı anlaşılıyor ama aynı değiller. Benzerlikler olması çok normal aynı kafadan çıkıyor. Her oyuncunun bu tanıtımdan zevk alması beklenemez. Örneğin Ersin bayıla bayıla Persona oynayabilir fakat hiç benim tarzım değildir mesela.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 11.12.2017 09:42
konusu ne merak ettim O.o?
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×