Death Stranding PC'ye ve diğer platformlara gelecek mi?

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 30.05.2019 - 16:24
Oyuncular merak içinde

Death Stranding PC için çıkacak mı? Hideo Kojima'nın merakla beklenen yeni oyunu Death Stranding'in PlayStation özel oyunu olduğu açıklanmıştı. Ancak oyunun kapak tasarımında PlayStation özel oyunlarında yer alan "Only on PlayStation" ibaresinin yer almaması kafalarda soru işareti uyandırdı. 

Death Stranding'in Türkçe alt yazılı fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz. 

Death Stranding PC'ye ve diğer platformlara gelecek mi?

Daha önce Detroit: Become Human'ın da PlayStation 4 özel oyunu olduğu açıklanmıştı. Ancak oyun çıkışının üzerinden daha bir sene geçmişken PC için duyurulmuştu. Death Stranding için de benzer bir durumun yaşanabileceği düşünülüyor. Bu düşünceye de oyunun kapağında "Only on PlayStation" ibaresinin yer almaması sebep oldu. Ancak kapak tasarımının son şeklini almadığını belirtelim. Bakalım Hideo Kojima'nın yeni oyunu Death Stranding'i PC de görebilecek miyiz?

Death Stranding PC'ye ve diğer platformlara gelecek mi?

Death Stranding hikayesi ne anlatıyor?

Death Stranding ile tamamen değişime uğrayan bir dünyayla yüzleş. Geleceğimizin dağılmış parçalarını taşı ve parçalanmış dünyayı adım adım bir araya getirecek bir yolculuğa çık. Norman Reedus'ın canlandırdığı Sam karakterini kontrol ederek insanlığın geleceği için oldukça önemli olan bazı eşyaları korumamız ve taşımamız gerekecek. Dünyanın kaderini insanlığın yeniden bir araya gelmesi belirleyecek.

Yorumlar 22
MK Okuru
MK Okuru 11.08.2022 06:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.10.2019 11:18
BU zamanda oyun için pc toplamak çöpe para atmak. Oyunlar zaten ilk konsollara çıkar adam bedavaya babasının hayrına mı yaptı oyunu torrent indirsinler.
MK Okuru
MK Okuru 1.11.2019 19:46
malesef ps 4 gibi konsolların bile oyunları çakma çıkartılıyor önüne geçemezler .
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.09.2019 19:00
hideo kojimanın oyunlarının yüzde 70 i video oluyor genelde, o yüzden hideo kojima nın adını değiştirdim. ' VİDEO KOJİMA ' olsun.))
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 2.06.2019 12:09
Decima grafik motoru diğer platformlara uyumlu değil
Kalan Karakter : 300 Gönder
emc
emc 2.06.2019 11:59
Haberi yapan arkadaşa eleştirel olarak fazla yüklenmişsiniz. Fakat "Only Playstation" ibaresinin olmayışı işin rengini değiştiriyor. Bırakın PC'yi, XboxOne'a bile gelebilir. Mantıklı ve aklı başında benim gibi PS4 sahiplerinin üzülmesine gerek God of War'a sahip olmak bile yeter bence, RDR2'li bundle aldım, Uncharted Collection sürümü oynuyorum. God of War'a da arkadaşım sağolsun hesabını verdi şöyle ana menüye baktım kapadım. Dönüp dönüp PC'den devam ediyorum. Herkes için tercih meselesi...
Kalan Karakter : 300 Gönder
classlord23
classlord23 31.05.2019 14:22
Ps ciler cok bencilsiniz oyun baska platformlara cikacak diye odunuz kopuyor
MK Okuru
MK Okuru 1.06.2019 17:54
Dedi oyunların pc'ye çıkmamasını isteyen arkadaş...
necromare
necromare 31.05.2019 15:39
Odleri fln kopmuyor. Fanboyluk kor etmis senin gozunu, ps alan hemen hemen herkes excl. oyun icin aliyor ps yi. Haliyle ayni oyunlar pc ye de gelecekse neden ps alsinlar? Bunu gormeyip, "benciller odunuz kopuyor" gibi sig bir sekilde dile getirmek ancak ve ancak bos bir ergen isi olabilir. Sana tavsiyem bayram yakin, harcliklarinla bir ps al.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Death Stranding PC'ye ve diğer platformlara gelecek mi?

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×