Death Stranding satış rakamı açıklandı

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 26.07.2021 - 15:52
PS4 ve PC platformlarına çıkan Death Stranding satış rakamı konusunda açıklama yapıldı ve oyunun 5 milyon barajını geçtiği belirtildi.

Yapılan açıklamaya göre Death Stranding satış rakamı çıktığı tüm platformlarda 5 milyon barajını geride bırakmış durumda. Playstation 4 sonrasında PC platformuna da çıkan oyunun bu satış rakamı konusunda Kojima Productions'ı memnun ettiği ve beklenenden iyi bir performans gösterdiği belirtilmiş. Death Stranding Director's Cut sürümü ile birlikte sarış rakamının daha da yukarı tırmanması da bekleniyor diyebiliriz.

Death Stranding satış rakamı 5 milyonu aştı

Death Stranding satış rakamı açıklandı

Kojima Productions'tan Jay Boor'un Games Industry sitesine yaptığı açıklamaya göre oyunun satış rakamları bir süre önce 5 milyonu aşmış durumda. Boor açıklamasında konuyla ilgili şu ifadelerde bulunmuş;  "Death Stranding, Kojima Productions'tan geliştirilen ilk oyun olmakla birlikte, satış açısından oldukça iyi bir performans sergiledi. Mart 2021 itibariyle, Death Stranding dünya çapında PlayStation 4 ve PC'de beş milyondan fazla sattı."

Geçtiğimiz Nisan ayında oyunun PC platformunda dağıtımcılığını yapan 505 Games, Death Stranding'in PC sürümü ile 23 milyon Euro'nun üzerinde gelir edildiğini açıklamıştı. Yeni hikaye görevleri, geliştirilmiş yakın dövüş dinamikleri, yeni silahlar, atış poligonu, sabitlenen silahlar, yeni kargo araçları, yeni rampalar ve Fragile yarış pistlerini oyuna ekleyecek olan Death Stranding Director's Cut sürümünün 24 Eylül'de çıkacağını da hatırlatalım.


Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 16.09.2021 13:07
Kalan Karakter : 300 Gönder
ErenEroğlu
ErenEroğlu 26.07.2021 16:39
Oldukça ilgi çekici ve kendine has özellikler barındıran oyunlar yapmayı başaran birisi. Microsoft ile ortak çalıştıkları denilen projeyi çok merak ediyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.07.2021 20:16
kojima ve mgs hayranı biri olarak death standinge temkinli yaklaşarak oynadım.Oynarken merak hissi yaşadım sürekli acaba teslimatı gerçekleştirince ne gibi bir ödül verilecek,ne özellikler açılacak diye.Sinematikleri bekledim hep. Oyunu bitirince tatlı bir rahatlama ve yeniden oyna hissiyatı oluştu.
Naru61
Naru61 27.07.2021 06:53
Katılıyorum aynı hisler bende de oldu.
MK Okuru
MK Okuru 26.07.2021 20:51
Hikaye biraz kısa ama gerçekten kaliteli bir oynama hissi var.

Karlı dağların doruklarındaki tiplere süd, mama taşımak. Oralardan aşağılara halat çekmeye çalışmak falan bence iyiydi.

Keşke director's cut'ı dlc olarak verselerdi. o üstüne binildiğinde bizi taşıyan robotla sevkiyat yapmak isterdim.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naru61
Naru61 27.07.2021 06:52
Platin kupaya değdi benim icin bu oyun.Tabiki de beğenmeyenler oldu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Death Stranding satış rakamı açıklandı

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×