Death Stranding'in ana konularından bir tanesi sosyal sorumluluk olabilir

Furkan Güler
Furkan Güler 27.09.2019 - 14:39
Nasıl yani?

Oyun dünyasının en yetenekli geliştiricilerinden bir tanesi olarak sayılan Hideo Kojima'nın yeni oyunu Death Stranding'in çıkmasına çok az kaldı. Oyunu gold sürüme getiren, yani yapım sürecinin sonuna gelen Kojima Productions, oyuncuların beklentisini çok yükseltmiş durumda. Şimdi ise Death Stranding hakkında ortaya yeni bir iddia daha atıldı. Hideo Kojima'yı çok yakından takip eden oyuncu topluluğu, Death Stranding'in ana konularından bir tanesinin de sosyal sorumluluk olacağını belirtti. Oyunun, küresel ısınma gibi bir konuyu da alttan alttan işleyeceğini düşünen oyuncular, Death Stranding'in güzel mesajlar vereceğini düşünüyor.

Death Stranding'in ana konularından bir tanesi sosyal sorumluluk olabilir

Hikaye anlatımı açısından oyunun karmaşık bir yapıda olduğu düşünen diğer oyunculara cevap olarak ise Kojima, oyunun yarısından sonrasının eğlenceli olduğunu açıklamıştı. Derin bir hikaye sunumuna sahip olan Death Stranding, bu konuda Türk oyuncuları da sevindirecektir. Çünkü oyunun Türkçe alt yazıya sahip olacağını belirten Sony, İngilizce bilmeyen oyuncuların gönlüne adeta su serpmişti. Sadece PlayStation 4 platformuna çıkacak olan Death Stranding'in sonrasında PC platformuna da çıkacağı tahmin ediliyor.

Yorumlar 5
MK Okuru
MK Okuru 2.07.2022 20:36
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.09.2019 19:37
Hay death stranding inizin be. Sitenin 10 da 9 u death stranding reklamı şey pardon haberi kaynıyor. Oyun haber sitesimisiniz yoksa death stranding haber sitesimi? 1 senedir tek bi oyun için günde 3-5 haber yapmak nedir?
MK Okuru
MK Okuru 29.09.2019 18:42
aynen fortnite varken kojima’nın yeni oyununu göstermeleri çok saçma
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 29.09.2019 09:45
Kojima oyunlarının hitap etmediği kitle gelmiş burada yorum yapıyor. Bu oyun sizin için değil arkadaşlar, Kojima hiç bir zaman genel kitleye hitap eden bir oyun yapmadı ve bunu amaçlamadı. Sizin gibi genel kitle için bir sürü oyun çıkıyor gidin onları oynayın, onların haberlerine bakın.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.09.2019 18:13
Neyin sosyal sorumluluğu ? Oyun mükemmel çıkıp ortalığı kasıp kavursa bile Max 10 milyon satacak. Büyük ihtimal satış rakamı bunun yanından bile geçemez, bu bir film dizi veya reklam olsa 100 milyonlarca insan izlese bu kaygıyı anlarım ama death stranding in böyle bi kaygısı olması çok saçma
Kalan Karakter : 300 Gönder
taylanz
taylanz 27.09.2019 15:45
ağbi oyun?
;(
Kalan Karakter : 300 Gönder
Death Stranding'in ana konularından bir tanesi sosyal sorumluluk olabilir

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×