Deep Down'dan yeni detaylar

Deep Down'dan yeni detaylar

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 27.11.2013 - 19:54
Gerçekçi zırhlar, gerçekçi savaş!
Deep Down'dan yeni detaylar
Deep Down PS4'ün pek çok açıdan en heyecan verici oyunlarından biri ve kuşkusuz bunlardan en önemlisi de görselliği. Pek çoğunuz yorumlarda oyunun en güzel gözüken yeni nesil oyunu olduğunu söylediniz ki katılmamak elde değil. Bugün yayınlanan iki yeni ekran görüntüsü de bu fikri destekliyor. Zırhları ve silahları göstermek adına yayınlanan görüntülerde gerçekten de bir oyunda gördüğümüz en detaylı zırh tasarımı mevcut. Ayrıca oyunun savaş sistemi hakkında yeni detaylar da geldi, ki bütün elimizdeki bilgiler en az göründüğü kadar gerçekçi de oynanacak bir oyuna işaret ediyor. Mesela mızraklar "saplama" silahları olacaklar ve vücudun farklı kısımlarını hedef alabileceğiz. Vurduğumuz yere göre savaşın seyri de değişecek, örneğin bacağa mızrağı sapladığımızda düşmanımızın hareket kabiliyeti zarar görecek. Diğer resimde gösterilen kılıç/kalkan kombinasyonu da savunma ile saldırının en ideal ortaklığı olacak. Kalkanımızla saldırıları bloke edip, kılıçla karşılık verebileceğiz. Oyunun ilk olarak verdiği fantastik izlenime kıyasla gayet gerçekçi, gayet orta çağ bir dövüş sistemi. Bakalım oynayınca nasıl olacak?

Deep Down'dan yeni detaylar
Yorumlar 9
MK Okuru
MK Okuru 4.12.2020 11:27
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×