Dehşet Halkası'na hoşgeldin yolcu!

Dehşet Halkası'na hoşgeldin yolcu!

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 11.11.2013 - 10:12
Ölümün sevgili kollarını burada bulacaksın!
Geçtiğimiz günlerde Module 2: Shadowmantle eklentisinin Neverwinter'a geldiği haberini duyurduk. Modül 2 aynı zamanda Dehşet Halkası mücadelesini içermekte, bu mücadele yeni ödüller, yeni oluşumlar, yeni canavarlar ve daha fazla oyuncunun seçimleri doğrultusunda çeşitli oyun tecrübesi içeriyor. Bugün sizlerle bu mücadele’nin özellikleri ile ilgili biraz daha detay paylaşmaktan mutlu olacağız.

Oyuncular ilk defa Valindra Shadowmantle'a bir son vermek için Kılıç Sahili'nin dışına, Dehşet Halkasına seyehat edecekler. Göreviniz boyunca hiç karşılaşmadığınız zorlukta mücadelerle kaşılaşabileceksiniz ve ödüllerde bu zorluğun karşılığını sunabilecek derecede önemli olacaktır.

Dehşet Halkası'na hoşgeldin yolcu!
Ayrıca Dehşet Halkası Mücadelesi için günlük görevler yer alacak ve bu görevler daha çeşitli olacak. Dehşet Halkası her gün değişik tema, görev içeriği ve ilgili ödüllere sahip olacak. Görev ve güne göre gönderileceğiniz oluşumlarda değişecek. Bu da oyunculara mücadele boyunca çeşitli oyun tecrübesi sağlayacak.

Gelecek olan Mücadele aynı zamanda Destansı bir Zindan olan Valindra’nın Kulesi’ni  de getirecek. Oyuncular burada Valindra Shadowmantle’ın kendisi ile savaşabilecekler!

- Basın Bülteni
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 4.12.2020 05:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×