Dementium: The Ward Being, Nintendo 3DS'e geliyor

Tayfun Erkan
Tayfun Erkan 15.12.2014 - 15:02
Korku dolu anlar, 3DS ekranlarında olacak.
Daha önce Nintendo DS'de boy gösteren Dementium: The Ward, şimdi ise, Dementium: The Ward Being adıyla Nintendo 3DS için yeniden geliştirildiği yapımcı firma Renegade Ops tarafından duyuruldu.

Geliştirilmiş kontrolleri ve grafikleriyle baştan bir yapım olarak karşımıza çıkacak olan Dementium: The Ward Being  2015'in ilk çeyreğinde Nintendo 3DS için piyasaya çıkacak.

Dementium: The Ward Being, Nintendo 3DS'e geliyor
Dementium: The Ward Being, Nintendo 3DS'e geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×