Demons Souls Remake oynanış videosu yayınlandı

Demons Souls Remake oynanış videosu yayınlandı

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek 17.09.2020 - 00:12
Demons Souls Remake oynanış videosu yayınlandı. PlayStation 5 için gelen oyun her anlamda taş gibi görünüyor. Videoya haberimizden ulaşabilirsiniz.

Beklenen yeni Soulslike oyunu Demons Souls Remake oynanış videosu yayınlandı. Dark Souls serisinden esinlenerek ortaya çıkan Soulslike türünün son oyununun oynanış fragmanı güzel gözüküyor.

Demons Souls Remake oynanış videosu çok iyi görünüyor

PlayStation 5'in çıkış oyunu olabilir söylentileriyle adı çok anılan Demons Souls Remake için yeni oynanış fragmanı yayınlandı. Oyun gerçekten her anlamda taş gibi görünüyor. Türünün oyunları arasından bütün kalitesiyle sıyrılacağını söyleyebilirim. Buyurun izliyoruz efendim...

Oyun görsel anlamda PlayStation 5 üzerinde çalıştığı için çok güzel görünüyor. Konsolun GPU'sunun bütün terafloplarını kullandığını hissedebiliyoruz. Çevre, atmosfer ve yansımalar üst düzey bir kalite sunuyor. Yine de yeşilliklerin, özellikle yerdeki çimenlerin yavan kaldığını eklemeliyim. BluePoint Games tarafından geliştirilen oyun ayrıca oynanışıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Karakter hareketleri ve oyunun yapısı soulslike türünün doğasını bire bir yansıtıyor. Çevre mimarisi yine aynı türe mensup olan oyunların tamamında olduğu gibi gotik, cansız renklerden oluşuyor ve oyuncuları atmosferine dahil olmaya davet ediyor. Demons Souls Remake oynanış videosu bu anlamda oyunu tam anlamıyla tanımamızda çok yardımcı oldu.

Bütün soulslike oyunlarında olduğu gibi dövüş sisteminin ağır işlediğini görüyoruz. Vuruşlarda tokluk hissini videoyu izleyerek yorumlamak doğru olmasa da vuruşların yeterince tok olmadığını düşünüyorum. Ancak PlayStation 5'in yeni kontrolcüsü DualSense ile işler biraz değişebilir. Çünkü oyun PlayStation 5 özel olarak çıkacak. Aynı zamanda PC sürümü de yayınlanacak. Fragmanın YouTube açıklamasında da bu duruma şöyle yer verilmiş:

"Demon's Souls'da, Boletaria'nın sisli krallığına giriş yapın. Burada ölüm son değildir ve yine zorluk aşılamaz görünüyor. Ancak bu karanlık dünya, görkemli görüntüleri ve tüyler ürpertici sesleriyle sizi yine de içine çekiyor. DualSense denetleyicinin haptiklerinin gücü sayesinde, her içgüdüsel darbeyi hissedersiniz ve küçük zaferleri bile daha tatlı hale getirir."

Demons Souls Remake oynanış videosu yayınlandı

Demons Souls Remake oynanış videosu ile birlikte etkinlikte birçok oyun ve yeni konsolun fiyatı da gösterildi. Bu oyunlar arasında hayranların heyecanla beklediği Final Fantasy XVI, Resident Evil Village hatta yeni God of War oyunu da bulunuyor. Etkinlikte gösterilen bütün oyunların ve konsolun fiyatının yer aldığı habere ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorumlar 14
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2021 00:15
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.09.2020 14:23
ne zaman çıkacak ki,ps5 çıkışı ile oynanabilecek mi acaba
MK Okuru
MK Okuru 21.10.2020 11:18
Haberleri, yazıları nerenden okuyorsun merak ettim.. Az oku araştır da beyin hücrelerin çalışsın
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.09.2020 05:21
PC'ye gelme işi iptal. Hata yapılmış. Sadece ps5 exclusive. Sony düzeltti. Kotaku falan yazdı. Ulan kalbime inecekti nerdeyse bu niye pcye geliyor diye. Ps5 almak için bir nedenim buydu, bu da pcye gelseydi kendimi enayi gibi hissederdim ps5 alınca.
MK Okuru
MK Okuru 21.10.2020 11:15
Ps ancak rüyasında görür bu mükemmel oyunu...
MK Okuru
MK Okuru 19.09.2020 01:07
Demon's Souls için PS5 alan da yani ne bileyim? :/
GokhanKocaman54
GokhanKocaman54 17.09.2020 21:19
Yakında Epic Store'da ps4 ^^Exclusive^^ oyunlarını görürseniz şaşırmayın.
Globalleşen dünyada çocukça düşüncelerden kurtulma vakti gelmedi mi sizce de.?
ps pc xbox kullanıcısıyım 3 ürün kullanmak istemiyorum.tüm oyunlar pc de oynanabilir olmalı.
sadece 1 ekran kartı 2 konsolu da alabilecek fiyatta konsol ile pc yi karşılaştırıp hava atmaya çalışmak biraz komik olmuyor mu. :)
MK Okuru
MK Okuru 17.09.2020 18:07
Enayi hissetmeni engelleyen şey buysa sana kötü bir haberim var.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.09.2020 15:57
Oyun kolay mı bana mı öyle geldi?
MK Okuru
MK Okuru 18.09.2020 05:38
Bu kısım oyunun oynanışının tanıtıldığı bölüm.Bölümün sonundaki boss u da bizi ne yapsak öldürüyor.Ve oyun biz ölünce başlıyor.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.09.2020 23:19
Bence yakın gelecekte konsol olayını bitirecekler yavaş yavaş, servis sağlayıcılara önem vermeye başladılar. o yüzden yok konsoldu yok pc di demenin bir mantığı yok. İlerleyen zamanlarda stream ederek her türlü platformdan oynanabilecek oyunlar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.09.2020 22:12
Çekemeyen anten taksın
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×