Demons Souls'dan ilk video

Erman Demirci
Erman Demirci 3.06.2010 - 12:31
Demons Souls'dan ilk video
Geçtiğimiz yılın en başarılı oyunlarından Demons Souls'un UK (İngiliz) versiyonu için ilk video, oyuncuların beğenisine sunuldu. Amerika ve Japonya'da geçen seneden beridir oynanan oyun, hem basının, hem de halkın kullanıcıların kazandı.

Demon's Souls'un UK versiyonu ise, 26 Haziran'da Black Phantom Edition olarak piyasaya sürülecek ve içinde strateji rehberi, soundtrack albümü ve resimli kitapçığı yer alacak. Fiyatı da £37.99 olarak belirlendi.

Yeni videoya ulaşmak için buraya tıklayın.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 2.02.2023 17:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
Demons Souls'dan ilk video

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×