Denizin dibi bizim

Arda Gündüz
Arda Gündüz 3.06.2010 - 12:31
Denizin dibi bizim
GMX Media firması, ünlü 3D denizaltı strateji oyunu Atlantis Underwater Tycoon'a bir devam oyunu hazırladığını belirtti. Deep Sea Tycoon 2 isimli yeni oyunda, sualtında kendi medeniyetimizi kurmaya çalışıyor ve denizin dibini kendimize göre düzenleyebiliyoruz. Balinalarla yüzebiliyor ya da yunuslarla oynayabiliyor, tamamen kendi ortamımızı yaratıyoruz. Tabii tüm bunlar, muhteşem ışık ve su efektleri eşliğinde olacaklar. Gerçekleştirebileceğimiz 30 görev olacak ve hepsi de dünyanın denizi ile ünlü birçok mekanında geçecekler. Oyun bize, birçok mod sunuyor. Deep Sea Tycoon 2, 27 Mayıs'tan itibaren piyasalarda olacak.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 06:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
Denizin dibi bizim

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×