Denuvo satın alındı!

Denuvo satın alındı!

Furkan Güler
Furkan Güler 23.01.2018 - 16:44
Ve beklenen gelişme gerçekleşti.

Geride bıraktığımız günlerde tekrar kırılan Denuvo, bu sefer tamamen el değiştirdi. Irdeto isimli teknoloji firması, Denuvo'nun yüzde yüzünü satın aldığını duyurdu. Güney Afrikalı olan teknoloji yatırımcısı, dünyanın en büyük yazılım şirketleri arasında bulunuyor. Mobil platformda da etkin olan Irdeto, Denuvo'nun sahip olduğu teknolojiyi sadece oyunlarda değil, hitap ettiği tüm platformlarda kullanacağını belirtti. Sahip olduğu uygulamaların 5 milyar cihazın üzerinde yüklü olduğunu belirten Irdeto yöneticilerinin atacağı adımları merak ediyoruz.

Denuvo, Irdeto isimli teknoloji devine satıldı

Diğer bir yandan satın alımdan sonra Denuvo'nun işleyişinde herhangi bir farklılık olmayacağı söyleniyor. Yani Denuvo ile çalışan Electronic Arts, Ubisoft, Warner Bros ve Lionsgate Entertainment gibi firmalar, sürdürdükleri projelere devam edebilecekler. Ayrıca Avusturalya, Polonya, Çek Cumhuriyeti ve Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan Denuvo ofislerinin de kapanmayacağı söyleniyor. Yani eski çalışanlar aynı işlerini yapmaya devam edebilecekler.

Firma el değiştirdikten sonra oyunların sahip olacağı güvenlik derecesini merak ediyoruz. Sizin de hak vereceğiniz gibi Denuvo korunması ile piyasaya çıkan oyunlar belli bir süre sonra korsana düşüyor.

Yorumlar 11
MK Okuru
MK Okuru 30.10.2020 22:20
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2018 09:31
pc açık kaynak olduğu için İstedikleri kadar uğraşsınlar bi zaman sonra muhakkak oyunlar kırılacaktır..bu firmalarda çalışan tecrübeli yazılımcılar olduğu kadar dışarıda da bunlar kadar bilgili belki de daha profesyonel "anti protect" grupları var. CPY-RELOADED- FİTGİRLS bunlardan sadece birkaçı.
MK Okuru
MK Okuru 29.01.2018 20:36
Fitgirls antiprotect grubu değil, repacker. Reloaded, denuvo kıracak kadar başarılı olamadı. CPY ve STEAMPUNKS şu an sadece kırabilenler. Bir tane daha vardı adını unuttum BALDMAN mi neydi.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2018 16:37
Denuvo kaç kez kırılabildiğini defalarca kez ispatlamışken satın alınması gerçekten çok ilginç.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2018 09:25
Denuvo yazılımı sony'e mi aitti öyle bir şey görmüştüm önceden
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2018 03:44
denuvo mobil platforma gelirse telefonlar bozulur :/
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.01.2018 23:29
Abi ac origins nfs payback injustice 2 star wars battlefront 2 2017 hala kırılmadı hepside kasım ve ekim gibi çıktı
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×