Derbinin kazananı Sabri

Mahmut Saral
Mahmut Saral 26.10.2010 - 10:08
Anketimizde beraberlik diyenler, PES 2011'e yakın
Dünyanın sayılı önemli derbilerinden bir tanesi olarak gösterilen Fenerbahçe - Galatasaray mücadelesi, 0-0 tamamlandı. Her iki takımın da önemli fırsatları olsa da, özellikle Galatasaray'ın son vuruşlarda kaleci Volkan'ı geçememesi, gecenin gol sesi duyulmadan sona ermesine sebep oldu. Derbinin belki de en öne çıkan hareketi ise, Sabri'nin Galatasaraylı taraftarların karşısına çıkıp üçlü çektirmesi oldu. Galibiyet olmadı, ama en azından alınan 1 puan, birçok taraftarı sevindirdi.

Derbinin kazananı Sabri
Gelelim ödüllü PES 2011 anketimize. Bildiğiniz gibi maçtan önce bir anket başlatmış ve doğru yanıtı veren arkadaşlarımız arasından seçeceğimiz bir şanslı üyemize PES 2011'in X360 oyununu hediye edecektik. Baktığımızda "Beraberlik" şıkkını seçenlerin sayısı bir hayli az. Bu da, "Beraberlik" ihtimaline yönelik hareket eden arkadaşlarımızın şansını arttıran bir unsur. Sonuç, kısa sürede açıklanacak. Bizden ayrılmayın.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 16.08.2022 03:29
Kalan Karakter : 300 Gönder
Derbinin kazananı Sabri

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×