Destiny 2, dükkanı 4 saat boyunca kapatıyor

Destiny 2, dükkanı 4 saat boyunca kapatıyor

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 18.09.2017 - 13:22
"Bakıma gittim geleceğim"
İlk çıkan oyunu ile adeta konsol dünyasının sallayan ve birçok oyuncuya PlayStation 4 veya Xbox One aldırmayı başaran yapım Destiny, gelen eklenti paketleri ve güncellemeler ile içeriğini hayli genişletmiş, yıllar boyunca konsollarımızda keyifli bir MMO deneyimi sunmayı başarmıştı. Tabii ki zaman geçtikçe içeriğin tükenmesi ve yapacak pek birşey kalmaması dolayısı ile eleştiri oklarına da hedef olan yapımcı Bungie, geçtiğimiz aylarda bir sürpriz yaparak karşımıza Destiny 2 ile çıkı vermişti. Geçtiğimiz hafta resmi olarak raflardaki yerini alan ve inceleme sonuçlarında 85 puan ortalamayı tutturup birçok oyuncuyu memnun etmeyi başaran Destiny 2, sürekli gelen güncellemeler ile gelişmeye devam ediyor.

Bugün ise haftalık bakım için 4 saat boyunca kapılarını kapatacak olan Destiny 2, Türkiye saati ile öğleden sonra 17:00'da sunucularını kapatacak ve akşam saat 21:00'a kadar oyuncuların oyuna bağlanmasına izin vermeyecek. Bakım ile birlikte 1.0.1.3 güncellemesi de yayınlanacak olan Destiny 2, bakalım ne gibi değişiklikler ile karşımıza çıkacak.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 27.02.2021 03:44
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×