Destiny 2 Forsaken'ın satışları, Activision'ı rahatsız etmemiş

Destiny 2 Forsaken'ın satışları, Activision'ı rahatsız etmemiş

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 12.11.2018 - 11:24
İnandık mı?

Bungie'nin geliştirdiği birinci şahıs bakış açısına sahip aksiyon oyunu Destiny 2'nin genişleme paketi Forsaken, oyuncular ve basın mensupları tarafından da eleştirilerin odağı olmuştu. Çok fazla beğenilmeyen genişleme paketinin satışları da Activision'un beklentilerinin altında kalmıştı. Ancak gelen açıklamalara bakacak olursak, Destiny 2 Forsaken genişleme paketini yerlerde sürünen satışları, Activision'u hayal kırıklığına uğratmamış. Activision kanadından konu ile ilgili, satışların firmayı hayal kırıklığına uğratmadığı, yol haritalarının belli olduğu önlerine bakacakları şeklinde açıklamalar yapıldı

Destiny 2 Forsaken, Activision'ı hayal kırıklığına uğratmamış

Oldukça büyük bir geliştirme bütçesine sahip olan ilk Destiny, konmsol tarafında oldukça sevilen bir nişan alma oyunu olarak karşımıza çıkmıştı. Günler süren etkinlikler, güncellenen içeriği ile birlikte Destiny, kısa sürede kendi hayran kitlesinin yaratmayı başladı. Daha sonra PC için de geliştirilen ikinci oyun Destiny 2, yine ilk oyunun izinden giden bir yapım olarak karşımzıa çıkmıştı. Genişleme paketleri ile güncel tutulmaya çalışılan Destiny 2'ninin genişleme paketi Forsaken çok fazla beğenilmedi. Satışları da oldukça düşük kalan Destiny 2 Forsaken yine de Activision'u hayal kırıklığına uğratmamış.

Yorumlar 7
MK Okuru
MK Okuru 21.09.2020 13:12
Kalan Karakter : 300 Gönder
Sandora
Sandora 13.11.2018 01:05
Forsaken verilen paraya değecek bir ek paket değil.Ayrıca ana oyun olarak içeriği yetersizdi en azından dlc'ler ücresiz olarak sunulmalıydı.İşte o zaman bir genişleme paketi çıkarıp para isteyebilirdin oyunculardan.Kimseyi kandırmasınlar tamam oynanış güzel ama 20 saat gibi bir süre sonunda oyun acayip monotonlaşıyor yapacak tek şey aynı etkinlikleri tekrarlayıp ekipmanları yükseltmeye çalışmak.Ayrıca şunu akıllarında bulundurmalılar siz free to play bir oyun yapmadınız oyunculardan aaa yapım parası alıp ortaya yarım yamalak bir oyun sundunuz.Yetmezmiş gibi bir de oynanışı 5-6 saat uzatmak için 2 dlc çıkarıp para istediniz.
Kalan Karakter : 300 Gönder
kahvebitti
kahvebitti 12.11.2018 21:32
500 lira verip oyun + 2 dlc verdiler bunuda season pass dan ayrı satmaya kalktı para gözler.. içerik desen 3 haftada tükeniyor
Kalan Karakter : 300 Gönder
Luke Skywalker
Luke Skywalker 12.11.2018 18:26
Oyunu aldım yaz başı 1 ay sonra ücretsiz yapıp 150 TL'lik DLC çıkardılar, Destiny sevmeme rağmen oyundan çok soğudum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.11.2018 14:47
Forsaken begenilmedi mi !? bisey demiyorum
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 12.11.2018 14:26
ilk oyun çok iyiydi ,ikinci oyun tam bir fiyasko, raid ler desen beşpara etmez.nerde o 1.oyundaki raidler
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×