Destiny 2'de cephane sıkıntısı çözülecek

Destiny 2'de cephane sıkıntısı çözülecek

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 21.07.2017 - 12:55
Betada isyan eden Guardian'lara karargahtan destek sözü geldi...
İlk oyunu ile adeta konsol dünyasının sallayan ve birçok oyuncuya PlayStation 4 veya Xbox One aldıran yapım Destiny, gelen eklenti paketleri ve güncellemeler ile içeriğini genişletmiş, yıllar boyunca konsolda keyifli bir MMO deneyimi sunmayı başarmıştı. Tabii ki zaman geçtikçe içeriğin tükenmesi ve yapacak pek birşey kalmaması dolayısı ile eleştiri oklarına da hedef olan yapımcı Bungie, geçtiğimiz aylarda bir sürpriz yaparak karşımıza Destiny 2 ile çıkı vermişti.

Destiny 2'de cephane sıkıntısı çözülecek
Geçtiğimiz günlerde ön sipariş ile oyunu satın alan oyuncular için beta testinin kapılarını açan Destiny 2, teknik anlamda da ilk oyunun üzerine ciddi geliştirmeler yapmış. Ancak oyunun beta testine katılan oyuncuların ciddi şekilde şikayet ettiği, Power Silahların cephanelerinin oyunun PvE tarafında oldukça az düşmesi ve bu nedenden ötürü boss savaşlarının çok ama çok uzun sürmesi, görünüşe bakılırsa Bungie tarafından duyulmuş. Bungie'den yapılan açıklamaya göre bu sorun çoktan çözülmüş, hatta oyunun beta sürümü, yapımın aylar önceki halini yansıtıyor. Oyun tam olarak çıktığında bu sorunun çözüleceğini belirten yapımcılar, oyuncuların gönlünün rahat olmasını istedi.
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2021 21:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 21.07.2017 14:27
Konsolda efsane olur PC'de Gazoz.
Obolulu
Obolulu 23.07.2017 15:42
sen bu oyunu cidden lol ve CS oynayanların mı oynayacağını sandın ? 60 euro oyunun fiyatı.Lol bedava , CS 10 dolar gibi birşey. başak oyunlara dönseler de , bu oyunlar lol ve cs olmaz. haklı olduğun tek konu da , Pc ' cilerin büyük bir kısmını F2P ci olması.
MK Okuru
MK Okuru 22.07.2017 20:59
Konsolu da geçtim eğer sağlam bir şekilde Destiny oynamak istiyorsanız direk Ps4 almalısınız Exc içerik sadece Ps4 için gelecek önceki oyunda da öyleydi ve inan o bir exc silah için ben xbox ıne dan ps4 e geçen insanlar gördüm değer mi tartışılır ama game changer bir silahtı misal yani böyle çok var
MK Okuru
MK Okuru 22.07.2017 17:30
PCde gazoz olmasının sebepleri: her oyun gibi büyük ölçüde optimizasyon sorunlu gelecek. Patch bekliceniz. Hack siteleri oyın çıkmadan haftalar önce hackleri hazırlayıp dağıtmaya başlıcaklar. Tüm bunlar pc tayfasının lole csye geri dönmesine neden olacak ve sunucular sinek avlıcak. Viva la F2Pc
MK Okuru
MK Okuru 22.07.2017 13:55
Hadi anlat bakalım biraz neden ?
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×