Destiny 2'de mikro ödemeler olacağı onaylandı

Destiny 2'de mikro ödemeler olacağı onaylandı

Furkan Güler
Furkan Güler 5.09.2017 - 09:54
Destiny 2'den oyuncuları üzecek haber geldi.

2017'nin en çok beklenen oyunlarından bir tanesi olan Destiny 2, ilk oyunda oluşturduğu oyuncu topluluğunu ikinci oyuna taşımak için tekrar oyuncuların karşısına çıkıyor. Geride bıraktığımız haftalarda konsol ve PC betasını tamamlayan devam oyununda mikro ödemelerin olacağı onaylandı. GameStop'un listelediği mikro ödemeler sayesinde oyunun içerisinde premium para birimi olarak bulunan Silver satın alabileceğiz. Silver para birimleri ile oyunun içerisinde neler satın alabileceğimiz şimdilik belli değil. Ancak oyuncuların bu duruma oldukça kızacağını varsayabiliriz. İlk oyunda da bulunan mikro ödemelerin Activision'a büyük para kazandırdığını biliyorduk.

Destiny 2'de mikro ödemeler olacağı onaylandı

Haliyle mikro ödemelerin ikinci oyuna da gelmesi Destiny oyuncularını pek şaşırtmayacaktır. Bungie oyuna her ne kadar MMO sıfatını yakıştırmasa da, ikinci oyun ilk oyuna göre artık daha fazla MMO türüne dahil olacak gibi gözüküyor. Hikaye olarak da ilk oyuna göre daha az görev sayısının olacağı geçtiğimiz günlerde doğrulanmıştı. Şahsen Destiny'nin, yeni oyununda oyunculara yine aynı etkinlikleri yaptırarak oyun saatini oldukça uzatacağını düşünüyorum. Konsol oyuncularına MMO imgesini benimsetmesi başarı sayılabilir. Fakat Destiny 2, bu hali ile muhtemelen ilk oyunda oluşturduğu sükseyi devam oyununda oluşturamayacak.

Hikaye olarak da ilk oyuna göre daha az görev sayısının olacağı geçtiğimiz günlerde doğrulanmıştı. Şahsen Destiny'nin, yeni oyununda oyunculara yine aynı etkinlikleri yaptırarak oyun saatini oldukça uzatacağını düşünüyorum. Konsol oyuncularına MMO imgesini benimsetmesi başarı sayılabilir. Fakat Destiny 2, bu hali ile muhtemelen ilk oyunda oluşturduğu sükseyi devam oyununda oluşturamayacak.

Belirlenen mikto ödemeler ise şimdilik şöyle,

1000 Silver (+100 Bonus): 9.99$
2000 Silver (+300 Bonus): 19.99$


Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2021 13:19
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.09.2017 12:46
İçerik olarak borderlands gibi yapsalar keşke ama nerdee
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.09.2017 10:45
ilk oyunda da vardı sadece kozmetik şeyler alınıyordu.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.09.2017 10:09
İlk oyunla aralarında bir fark göremedeğimden ve senaryo modunun gene vasat olduğu sölendiği için lüzumsuz bir oyun olduğunu düşünüyorum.
MK Okuru
MK Okuru 5.09.2017 10:45
destiny'nin lüzumu senaryosu değildir farmdır.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×