Destiny 2'nin bu haftaki Nightfall'unu kolayca geçme yolu

Destiny 2'nin bu haftaki Nightfall'unu kolayca geçme yolu

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 22.09.2017 - 15:54
Biraz hile sayılabilir ancak hak etti Bungie...

Satışa sunulmasının üzerinden 3 hafta geçen Destiny 2, satış rakamları ile ilk oyun kadar olmasa da Activision'ın ve Bungie'nin yüzünü güldürüyor. Geçtiğimiz hafta aynı anda 1.5 milyon oyuncuyu sunucularında ağırlayan yapımda, birçok oyuncu güçlerini 265 üzerine çıkarmış durumda. 265'e ulaştıktan sonra gelişmenin hayli zorladığı Destiny 2'de, mecburen Nightfall, Raid ve Milestone'lara muhtaç kalıyoruz. Ancak Destiny 2 ile birlikte birçok oyuncunun tepkisini çeken zamanlı Nightfall'lar, bu hafta Exodus Crash gibi Strike sonu boss'u ile normal şartlarda bile zorlayan bir Strike'ı karşımıza getirdi. Strike sonunda sürekli olarak görünmez olan ve bizleri yavaşlatan NPC'ler ile adeta saç baş yolduran Nightfall için, Godz Elite isimli YouTuber bir açık keşfetmiş.

Destiny 2 Nightfall taktiği


Strike içerisinde Ghost'u koruduğumuz yeri geçtikten sonra, 3 kişilik takımımızdan birini strike'ın girişine yolluyor ve videoda görebileceğimiz şekilde girişte bulunan anomaliyi sürekli patlatarak süre kazanabiliyoruz. Etik olarak çok doğru bir davranış olmasa da, saçımızı başımızı yolmaktan daha iyidir dediğimiz yöntemin videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Bungie'nin ise ciddi derecede tepki toplayan süreli Nightfall'lar için yakın bir zamanda bir çalışma yapıp yapmayacağını merak ediyoruz.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 3.03.2021 10:41
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.09.2017 18:15
Hile yapmadan 6 dakika 55 saniye kala bitirdik. Ama cidden zor yapmislar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.09.2017 18:02
O da kolay bir yöntem değil. Sonuçta her anomaly 30 saniye veriyor ama ileri geri yaparken bunun 15'i gidiyor zaten. Ayrıca ileri hattaki silah gücünden bir gardiyan eksilmiş oluyor. ve Ayrıca oyunda maksimum süre 30 dk. Yani oyun 15 ile başlasa toplasanız toplasanız en fazla 15 dk daha toplarsınız.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×