Destiny 2'nin dosya boyutu belli oldu

Destiny 2'nin dosya boyutu belli oldu

Furkan Güler
Furkan Güler 2.08.2017 - 10:22
Yeni oyun konsollarda diğer oyunlar ile neredeyse aynı boyuta sahip olacak.
Geride bıraktığımız haftalarda betası düzenlenen ve ilerleyen dönemlerde PC betası yapılacak olan Destiny 2'nin dosya boyutu belli oldu. Konsollar için 6 Eylül 2017 tarihinde çıkacak Destiny 2, Xbox One'da 29.15 GB'lık bir dosya boyutuna sahip olacak. Oyun muhtemelen PlayStation 4 ve PC'de de buna yakın boyutlarda olacaktır. Ancak oyun Xbox One X'te 4K çözünürlüğü destekleyeceğinden dolayı,, Xbox One X'te oyunu satın alırsanız ekstra dosya indirmek zorunda kalabilirsiniz.

Oyuna MMO gözü ile baktığımızda kapladığı alanı küçük olarak bile görebiliriz. Tür olarak World of Warcraft'ı gösterirsek, WoW'un 50 GB'a yakın alan kapladığını biliyoruz. Oyunu Destiny 2 ile karşılaştırdığımızda ise dünyasının WoW'a göre oldukça küçük bir dünyaya sahip olacağını tahmin edebiliriz.

Destiny 2'nin dosya boyutu belli oldu
Hatta oyunun PvP modlarını ve sahip olacağı kaplama kalitesini de göz önünde bulundurduğumuzda oyunun harita büyüklüğünü daha iyi tahmin edebiliyoruz. İlk oyundan sonra oyuncularını memnun etmeyi başaran Destiny 2, duyurulduğu andan itibaren oyuncu kanadında heyecan içerisinde bekleniyor. Betasından sonra hikayesinin başını görebildiğimiz Destiny 2'nin, ilk oyuna göre oldukça sağlam ve temelleri olan bir ana senaryosunun olacağı söylenmekte.
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 5.03.2021 19:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
prens1566
prens1566 2.08.2017 10:59
TR PSN de aciklamalar kisminda 68 GB yaziyo.Umarim bu boyut dogrudur umarim
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×