Destiny 2'nin ilk ek paketi Curse of Osiris'de neler olacak?

Destiny 2'nin ilk ek paketi Curse of Osiris'de neler olacak?

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 31.10.2017 - 18:00
Paris Games Week'te neler öğrendik?

Destiny 2'nin Curse of Osiris ek paketi dün açıklanmıştı. Biz de Activision'ın Paris Games Week'e özel olarak düzenlediği söyleşiye katılıp bu ek paketin içeriğini dinledik. İlk olarak bu DLC'nin 5 Aralık'ta PC, PlayStation 4 ve Xbox One için aynı anda çıkacağını belirtelim. Curse of Osiris, Destiny 2'ye yeni bir yeni bir hikaye ve dünya getiriyor. Sinematik hikaye anlatımı ve akılda kalıcı karakterler ile karşımıza çıkacak. Oyuna DLC ile gelen ilk gezegen Mercury olacak ve yeni bir sosyal alan olan Light House eklenecek. 

Destiny 2: Curse of Osiris

Curse of Osiris'in hikayesi Destiny 2'nin hikayesinin hemen sonrasında devam edecek. Ikora bizi Mercury'e bir görev için gönderiyor ve bu görev Osiris isimli gelmiş geçmiş en güçlü Warlock'u bulmak. Burada bizden Vex'leri yenmek için gerekli olan bilgiyi bizden almamızı istiyor.  Oyuna Destiny'nin ilk oyunundan karakterler ve yeni birkaç karakter eklenecek. Ek paket ile birlikte ilk oyunda PvP haritası olan Light House, sosyal mekan olarak gelecek. Mercury'ye gittiğimiz zaman ise Vex'lerin akın akın geldiğini görüyoruz. Biz de Vex'lerin neyin peşinde olduğunu öğrenmeye çalışıyoruz. Bu da Destiny'nin bize ilk defa Vex'lerin geçmişini göstereceği DLC olacak. Mercury'nin içerisinden Infinite Forest isimli bir mekana geçeceğiz. Burası Vex'lerin yarattığı uzay zaman içerisinde bulunan bir evren. Karakter seviyeleri 25 olacak ve power levellar 330'a yükselecek.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 26.02.2021 12:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 1.11.2017 08:11
ekimde oyun çıktı aralıkta ek paket ne ?
MK Okuru
MK Okuru 17.11.2017 10:36
Oyun 6 eylülde çıktı pc ye 1 buçuk ay geç çıktı,ayrıca ilk oyun ile aynı dlc çıkarma tarihleri..
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 31.10.2017 19:43
valla oyun harika tek sıkıntısı grind olayı yok onuda getirseler itemler daha zor düşse tadından yenmez
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×