Destiny 2'nin PC Beta fragmanı yayınlandı

Destiny 2'nin PC Beta fragmanı yayınlandı

Furkan Sakoğlu
Furkan Sakoğlu 16.08.2017 - 11:24
60 FPS'de Destiny keyfine az kaldı
İlk oyunu ile PC kullanıcılarını kıskandıran ve konsol almayıp inatla yapımın PC platformuna gelmesini bekleyen Destiny hayranları, 28 Ağustos'tan itibaren PC'de ilk defa Destiny keyfini yaşayabilecek. Konsol sürümlerinden farklı olarak 60 FPS desteğil ile birlikte gelecek olan Destiny 2, PC oyuncularına akıcı ve keyifli bir oyun tecrübesi sunacak gibi gözüküyor.

PC platformunda Blizzard'ın güvenilir sistemi Battle.Net ile birlikte gelecek olan Destiny 2, yine PC platformuna özel olarak FOV ayarı ile birlikte gelecek. Az önce de belirtmiş olduğumuz gibi 28 Ağustos oyunu ön sipariş edenler için açılacak olan beta, bir gün sonra yani 29 Ağustos'ta, herkese açık hale gelecek. Oyunun PC platformuna resmi çıkışı ise 24 Ekim'de, yani konsollardan bir buçuk aydan uzun bir süre sonra yapacak.

Destiny 2'nin yeni yayınlanan PC beta fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.02.2021 07:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×