Destiny 2'nin PC çıkış videosu yayınlandı

Destiny 2'nin PC çıkış videosu yayınlandı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 17.10.2017 - 10:23
Çıkmasına bir hafta kala Destiny 2 için yeni bir video yayınlandı

Destiny 2, bir aydan daha uzun bir süredir PlayStation 4 ve Xbox One oyuncularını konsollarının başına kilitlemiş durumda.  Benim gibi PC oyuncuları ise Destiny 2'ye haftaya ulaşabilecek. (Sonunda)

Destiny 2 PC

Bungie, yayınladığı yeni video ile Destiny 2'nin PC'ye gelişini kutladı ve PC'de bulunacak özellikleri gösterdi. PC oyuncuları Destiny 2'yi 4K çözünürlükte ve limitsiz frame rate'e sahip olarak oynayabilecekler. Bu özellikler dışında oyunda tamamen ayarlanabilir mouse / klavye desteği ve 21:9 oranına sahip olacak.

Yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Ghaul'un emrinin altındaki Red Legion, Dünyayı işgal ederek Traveler'ın gücünü kendisi için almaya çalışır. İnsanlığın son güvenli şehrini kaybet istemeyen ve Ghaul'un büyük bir güce sahip olmasını engellemek isteyen direniş ve Guardian'lar, savaşı Ghaul'un kapısına götürür. Maceramızda birden çok gezegene seyahat edip, keşfedilmemiş yerlerde yeni güçler aramamız gerekmektedir.

2014 yılında raflarda yerini alan Destiny'in devam oyunu olan Destiny 2, oyunculardan pozitif geri dönüş alarak PlayStation 4'ün en çok oynanan oyunları arasında yerini almayı başarmıştır.

Peki siz Destiny 2'yi PC'de oynayacak mısınız?

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2021 21:21
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.10.2017 15:51
millet ps4 de xbox da hatim etti oyunu DLC leri bekliyoz. PC oynansa nolcak oynanmasa nolcak youtube den seret oyunu daha iyi. + olarak PC de wallhack aimbot lar ile başarılar dilerim :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.10.2017 13:33
Biz oyunu bitirdik dlc bekliyoruz,sırf 3-5 fps fazla alacağım diye pc övücüler daha yeni başlıyor :)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 17.10.2017 10:30
steame gelmeden para falan yok size uplayle origine tamam dedik ama kıytırık blizzard software kullanacak değiliz ne zaman steame gelir isterse 350 lira olsun gold edition alırız
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×