Destiny 2'nin yeni PvP haritası ortaya çıktı

Destiny 2'nin yeni PvP haritası ortaya çıktı

Murat Oktay
Murat Oktay 14.07.2017 - 16:25
İçimiz kıpır kıpır
Activision'ın ilk oyununa rekor miktarda yatırım yaparak yüzlerce milyon dolarlık bütçe ayırdığı RPG/FPS MMO türündeki yapımı Destiny, çıkışı üzerinden uzun yıllar geçmiş olmasına rağmen ilgisini kaybetmemiş oyuncular tarafından rağbet görmeye devam etmişti. Silahları, tasarımları ve oynanışı ile konsol dünyasının MMO açlığını gidermeyi başaran Destiny, geçtiğimiz haftalarda 2. oyununu duyurmuştu. Konsollar ile birlikte bu sefer PC platformu için de gelecek olan Destiny 2, bugün yeni PvP haritası Vostok'tan 6 dakikalık yeni bir oynanış videosuna kavuştu.

Oyunun tasarımcılarından Jeff Horal, bugün yayınlanan yeni videoda Vostok isimli yeni haritayı Destiny 2 hayranları için turladı. Karlı dağlar tepesindeki Vostok'un nasıl bir düzen üzerine kurulu olduğunu görüp biraz da eski Destiny hatıralarımızı canlandırdığımız Vostok haritası, oldukça keyifli bir PvP deneyimi yaşatacakmış gibi gözüküyor.

Önümüzdeki hafta kapalı Beta'sı başlayacak olan Destiny 2'nin yeni haritasından yeni tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

Yorumlar 4
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 08:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.07.2017 10:31
Şimdi ben bişe merak ediyorum. 2. oyun çıkınca ilk oyun ne olacak? Sunucular kapanınca çöp mü olacak? O kadar para emek boşa mı gidecek? Bir daha oynayamayacak mıyız oyunu?
warehouseman
warehouseman 16.07.2017 19:07
Büyük ayıp olur.
Ben hala Bad Company 2,BF3,Bf4 oynuyorum.BF1 bana umduğumu vermedi,oyun çıkınca eski oyundan sunucu desteğini çekeceklerini zannetmiyorum.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 14.07.2017 20:07
Bu harita mevcutta var dı abi zaten. Rise of iron paketinde dağa kamp kurmaya giderken bu yerden geçiyoruz zaten. Yenilik değil bu
MK Okuru
MK Okuru 15.07.2017 12:16
ayrıca pek bi kıpır kıpırlık bi oynanış da yokmuş :D
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×