Destiny 2'ye yeni eklenen Lost Sectors, yeni bir video ile tanıtıldı

Destiny 2'ye yeni eklenen Lost Sectors, yeni bir video ile tanıtıldı

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 5.09.2017 - 10:46
Destiny 2'de kayıp sektörleri keşfedin.

Destiny 2'ye yeni eklenen Lost Sectors, yeni bir video ile tanıtıldı.Bugün, Sony Interactive Entertainment ve Bungie yarın PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını yapacak olan oyunları Destiny 2'nin kayıp sektörlerini yeni bir video ile tanıttı. Kayıp sektörler haritalarda bulunan gizli bölümler olarak da geçiyor. Bu alanları haritalarda gezinirken şans eseri bulabilirsiniz. Burada ekipman içeren kasaları bulabilirsiniz.

Düşman dolu bu haritaları temizlediğiniz zaman, "cache code" dediğimiz bir şifre buluyorsunuz ve bu şifre sayesinde orada bulunan kasayı açabiliyorsunuz. Bungie'nin dediğine  göre, kutunun içerisinde bulunan ekipmanlar harcadığınız zamana değecek.

Yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Destiny 2, PlayStation 4 ve Xbox için yarın çıkışını yapacak. Oyunun PC sürümü ise 24 Ekim'de, Blizzard'ın kendi oyunları için kullandığı Battle.net'de çıkacak.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 25.02.2021 07:37
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naru61
Naru61 5.09.2017 15:26
Ps4 pro yamı alayım yoksa bekleyip Pc yemi alayım beyler.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×