Destiny 2'ye yılbaşı etkinliği The Dawning geliyor

Destiny 2'ye yılbaşı etkinliği The Dawning geliyor

Hakan Hervenik
Hakan Hervenik 15.12.2017 - 01:34
Eğlenceli içerikler yolda.

Destiny 2, yayınlandığı zaman oyuncuların bir hayli üzmüştü. Sınırlı içerikler ve PvP dışında yapacak bir şey bulunmaması oyuncuların oyunu hızlı tüketip bırakmasına sebep olmuştu. Sonrasında karşımıza Destiny 2'nin ilk paketi olan Curse of Osiris ile çıkan Bungie, büyük değişikler yapmasına rağmen, yine aynı sorun ile burun buruna gelmişti. Oyuncuların beklentisinin çok altında kalan hikayesi ve adeta bozuk olan ve oyundaki PvP'yi oynanamaz hale getiren Prometeus Lens silahı ile oyuncuları çileden çıkaran Bungie, şimdi de bir yılbaşı etkinliği olan The Dawning olarak karşımızda.

Destiny 2 için yılbaşı etkinliği "The Dawning"

The Dawning isimli etkinlikte oyuncular için bir çok hediye mevcut. Bu hediyeler oyunculara Exotic ve Legendary Engram'lar verecek. Bu hediyelerin içerisinden çıkan ekipmanlar ise The Dawning etkinliğine özel olacak. Eğer oyun içerisinde nadir ekipmanları toplamayı seviyorsanız kaçırmayın derim. Oyuna eklenen bir diğer etkinlik olan kar topu savaşı dışında bir de Crucible maçlara eklenecek olan Mayhem modu bulunmakta. Bu modda karakterlerin yetenekleri çok hızlı bir şekilde dolacak ve yere daha çok Power ammo düşürecek. 19 Aralık'ta başlayacak olan etkinlik, 9 Ocak tarihine kadar devam edecek.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 4.03.2021 03:04
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 15.12.2017 10:54
warframe bu oyuna bin basar hatta sonsuz kere geçer o kadan çok
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×