Destiny sizi zorlayacak, hem de çok!

Destiny sizi zorlayacak, hem de çok!

Yiğitcan Erdoğan
Yiğitcan Erdoğan 14.12.2013 - 20:31
Ölmeye hazırlanın
Pek çok oyuncu artık modern oyunların geldiği kolaylık seviyesinden rahatsız. Dark Souls serisinin başarısı buna net bir örnek. Her ne kadar oyuncuların bir bölümü sadece hikâyeyi tecrübe etmek, vakit öldürmek için oyun oynuyor olsalar da, en az o kadar -belki de daha fazla- büyük bir bölümü de zorlanmak; o zorlukları aşıp tatmin olmak için oynuyor. Eğer kendinizi ikinci gruba dahil hissediyorsanız, o zaman muhtemelen Bungie'nin Destiny ile ilgili yaptığı açıklamaları çok heyecan verici bulacaksınız. Oyunun tasarımcılarından Tyson Green'in GameInformer'a verdiği röpötajda telaffuz ettiği şu cümlelerden bahsediyoruz: "Ne yapacağınızın ilk anda bariz olmadığı pek çok aktivite ve mücadele hazırlıyoruz, hatta dürüst olmak gerekirse başarısız olacaksınız. Aman Tanrım! Bir AAA oyun oynayacaksınız ve çok fazla başarısız olacaksınız!"

Destiny sizi zorlayacak, hem de çok!
Kulağa güzel geliyor değil mi? Belli ki Bungie'ye tek tabanca takılmak yaramış. Oyun 9 Eylül 2014'te çıktığında elimize alıp bakarız bu cümleler lafta mı kalmış, yoksa oyun bizi hakikaten terletiyor mu diye. Merakla bekliyoruz!
Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 29.11.2020 06:58
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×