Destiny'nin çıkış tarihi belli oldu

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 7.12.2013 - 13:14
Özellikle konsol severlerin gözdesi olan oyunla buluşmamız pek yakın değil.
Bungie adını duyup da aklına Halo gelmeyen kimse yoktur sanırım. XBox'ın efsane yapımının geliştiricisi "Destiny" adını ilk defa 2011'in başında duyurmuştu. Bu süreçte ortaya birçok görsel ve video çıkmış olmasına rağmen projenin pek çok detayı geçtiğimiz Gamescom'da ortaya çıktı. Nerede ise tüm platformlara gelecek olan bir MMO üzerinde çalışan firma bugün oyunun çıkış tarihini de 9 Eylül 2014 olarak açıkladı.

Destiny'nin çıkış tarihi belli oldu


Oyunun kısa hikayesi ise şu şekilde: "İnsanlığın 700 yıl ötesinde post-apokaliptik bir gelecekte geçen yapım, insan ırkının güneş sistemine kolonizasyonu ekseninde geçiyor. Tabii insanoğlunun bu altın çağı çok uzun sürmüyor, “the Collapse” adı verilen ve kolonilerin gizemli bir şekilde kaybolması ile başlayan oldukça can sıkıcı bir hadise sonucunda sadece dünya üzerinde hayatta kalan bir grup insan, dünyanın tepesinde duran the Traveller isimli devasa bir gök cismi sayesinde hayatta kalmaktadır. İnsanların yıldızların ötesine ulaşmasını sağlayan the Traveller, bilinen yaşamın son şehrinin üzerinde kalarak şehri korumakta ve insanlığın yeniden yükselmesini sağlamaktadır."
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 17.04.2021 23:08
Kalan Karakter : 300 Gönder
Destiny'nin çıkış tarihi belli oldu

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×