Destruction AllStars ertelendi ama PS Plus sistemine geliyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 27.10.2020 - 12:10
Daha önce Playstation 5 çıkış oyunlarından biri olarak açıklanan Destruction AllStars ertelendi ama işin sonunda güzel bir açıklama da geldi.

Sony yaptığı açıklama ile daha önce Playstation 5 çıkış oyunlarından biri olarak açıklanan Destruction AllStars oyununun ertelendiğini duyurdu. Bu erteleme haberinin ardından ise oyuncuları sevindirecek bir açıklama da geldi.

Destruction AllStars, Playstation Plus sistemine gelecek

Yapılan açıklamada Şubat 2021'e ertelenen Destruction AllStars oyununun ilk olarak Playstation Plus kullanıcılarına bedava olarak verileceği belirtildi. İki ay süre ile Playstation Plus oyuncularına hediye edilecek olan oyun daha sonrasında ise Playstation Store marketine eklenecek.

Destruction AllStars çıkış oyunu olarak açıklandığında tam fiyattan satılacak bir oyundu. Bu kararın sebebi olarak net bir açıklama yapılmasa da fiyat konusundaki geri dönüşler ve ön sipariş bilgileri, erteleme ve PS Plus kararını getirmiş olabilir. Açıklamada şu ifadelere yer verildi;

"Destruction AllStars dünyanın her yerindeki oyuncular ile mücadele içerisine girebileceğiniz multiplayer bir oyun. Playstation 5'te yaşanacak olan bu mücadeleyi daha fazla oyuncuya ulaştırmak istiyoruz. Bunu yapmanın Playstation Plus üyelerine sunmaktan daha iyi bir yolu var mı? Önümüzdeki hafta yeni bir video ile oyunla ilgili daha fazla ayrıntıyı sizlerle paylaşacağız ve böylelikle Şubat ayında oyunu indirdiğinizde neyle tam olarak ne bekleyeceğinizi bileceksiniz. Bu oyunu Playstation 5 çıkışı sırasında oynamak isteyenler için hayal kırıklığı olabilir fakat aldığımız kararı anlayacağınızı umuyoruz."

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 28.09.2021 08:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
Destruction AllStars ertelendi ama PS Plus sistemine geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×