Detroit: Become Human, Beyond: Two Souls, Heavy Rain oyunları Steam'e geliyor

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 26.05.2020 - 15:10
Quantic Dream imzasını taşıyan Detroit: Become Human, Beyond: Two Souls ve Heavy Rain oyunlarının Steam platformuna geleceği tarih açıklandı.

Hikaye odaklı yaptıkları oyunlar ile bu türün öncülerinden biri olan Quantic Dream oyunlarının Steam'e geleceği tarih açıklandı. Yapılan açıklamaya göre firma imzasını taşıyan üç önemli oyun Detroit: Become Human, Beyond: Two Souls ve Heavy Rain, 18 Haziran itibari ile Steam kütüphanesine eklenmiş olacaklar. 

Detroit: Become Human, Beyond: Two Souls, Heavy Rain oyunları Steam'e geliyor

Yeni bir tanıtım videosu ile duyurusu yapıldığı gibi her üç oyunun da Steam sayfaları açılmış durumda. Üstelik bu sayfalardan direk olarak oyunların demosunu da indirebiliyorsunuz. Tıpkı Playstation versiyonlarında olduğu gibi Beyond: Two Souls ve Detroit: Become Human oyunlarında Türkçe altyazı desteği de olacak. Oyunların Steam sayfalarına ve bilgilerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Detroit Become Human hakkında;

Detroit: Become Human sizi makinelerin insanlardan daha akıllı olduğu bir yakın geleceğe taşıyor. Şimdiye kadar oluşturulan hikayeler arasında en fazla dallara ayrılanlardan biri olan bu hikayede, vereceğiniz her karar oyunun sonucunu etkileyecek.

Beyond: Two Souls hakkında;

Ellen Page ve Willem Dafoe gibi Hollywood yıldızlarının rol aldığı eşsiz bir psikolojik gerilim olan Beyond: Two Souls, Jodie Holmes'un sıra dışı yaşamını oynarken sizleri heyecan verici bir dünya yolculuğuna çıkarıyor.

Heavy Rain hakkında;

Sayısız dönüm noktasıyla dolu sürükleyici bir psikolojik gerilimi yaşayın. Origami Katili olarak bilinen bir cani için dört günlük gizem ve gerilim dolu bir av başladı. Her biri kendi ipuçlarına sahip dört karakter, katili yeni kurbanını öldürmeden yakalamak için umutsuzca çabalıyor.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 9.12.2021 14:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.05.2020 21:09
heavy rain'e hala altyazı gelmemiş.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.05.2020 18:22
Ohoo o kadar ay geçmiş kim napsın artık steam i
Kalan Karakter : 300 Gönder
Detroit: Become Human, Beyond: Two Souls, Heavy Rain oyunları Steam'e geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×