Detroit: Become Human Quantic Dream'in en hızlı satan oyun oldu

Ahmet Özçilingir
Ahmet Özçilingir 13.12.2018 - 10:31
Androidler, David Cage'in yüzünü güldürdü

Playstation 4'e özel olarak geliştirilen Detroit: Become Human, Quantic Dream tarihinin en hızlı satan oyunu oldu. Quantic Dream'in başındaki isim David Cage, resmi twitter hesabından Detroit: Become Human'ın en hızlı satan Wuantic Dream oyunu olduğunu, oyunun 2 milyon kopya satış rakamına ulaştığını belirterek, oyunculara destekleri "2 milyon kez" teşekkür ederek; "İşte bu yüzden oyun yapmaya devam ediyoruz" dedi.

Detroit: Become Human satış rakamları açıklandı

PS 4 özel oyunu Detroit: Become Human'ın satış rakamları açıklandı. 2 milyon kopya satış rakamına ulaşan oyun, Quantic Dream tarihinin de en hızlı satan oyunu oldu. Fahrenheit Indigo Prophecy, Nomad serisi, Omikron, Heavy Rain, Beyond: Two Souls gibi oyunların altında imzası bulunan firma, Detroit: Become Human ile önemli bir satış başarısı yakalamış oldu.

Aslında Quantic Dream için geçtiğimiz sene çok da kolay geçmemişti. David Cage'in başında bulunduğu Fransız yapım stüdyosunun adı skandallarla anılır olmuştu. Eski Quantic Dream geliştiricileri, firmadan ayrıldıktan sonra, firma ortamında çok fazla ırkçılığın ve cinsiyetçiliğin olduğu ile ilgili iddialar ortaya atmıştı.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 21:57
Kalan Karakter : 300 Gönder
Naru61
Naru61 15.12.2018 02:58
Oyunu İngiltere storedan aldım indirim ile.Demosu nu oyandım ilk olarak Türkçe idi.Tam sürümde değil.Ne yapmak lazım bilgisi olan var mı?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.12.2018 22:04
Bu stüdyo skandalın ardından fena gözümden düştü. Ayrıca İddia demeyelim hocam biz ona çalışanlardan biri en son okuduğum kadarıyla dava kazanmıştı.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 13.12.2018 14:44
Ve en hızlı sıfırlanan
Kalan Karakter : 300 Gönder
Detroit: Become Human Quantic Dream'in en hızlı satan oyun oldu

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×