Detroit: Become Human'ın ön sipariş hediyesi oldukça güzel

Detroit: Become Human'ın ön sipariş hediyesi oldukça güzel

Furkan Güler
Furkan Güler 4.04.2018 - 14:34
Eğer oyunu ön sipariş olarak satın alırsanız, klasikler arasına girmiş bir oyuna ücretsiz sahip olabileceksiniz.

PlayStation 4 sahiplerinin 2018 yılında çıkmasını en çok beklediği oyunlardan bir tanesi olan Detroit: Become Human, yakın zaman sonra piyasaya çıkacak. Sinematik senaryolu oyunların üstadı olan Quantic Dream ise bugün oyuncuların merak ettiği bir konuya açıklık getirdi. 25 Mayıs 2018 tarihinde piyasaya çıkacak olan oyunu eğer ön sipariş şeklinde satın alırsanız, PlayStation 3'ün en iyi oyunlarından ve klaksiklerinden bir tanesi olan Heavy Rain'e ücretsiz sahip olabilirsiniz. Quantic Dream'in ortaya koyduğu en kaliteli oyunlardan bir tanesi olan Heavy Rain, sahip olduğu melankolik ve oyuncuyu geren havası sayesinde yüksek satış rakamlarına ulaşmıştı. Oyunun yenilenmiş PlayStation 4 sürümünü verecek olan firma, böylelikle Detroit: Become Human'ı, hem de Heavy Rain'i oynamak isteyen oyunculara güzellik yapacak.

Detroit: Become Human'ı ön sipariş veren oyuncular Heavy Rain'e ücretsiz sahip olacak

30 milyon dolarlık bütçesi ile Hollywood yapımlarını kıskandıran Detroit: Become Human, bakalım kendini oyunculara sevdirebilecek mi? Beyond: Two Souls'ta eleştirilerin odağı olan Quantic Dream, umarız prestijini Detroit: Become Human sayesinde düzeltebilir. Sadece PlayStation 4 için çıkacak olan oyunda sürprizli bir senaryo ile karşılaşacağımız söyleniyor.

Yorumlar 2
MK Okuru
MK Okuru 20.10.2020 09:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 5.04.2018 06:14
Zamlanmadan alın şuan sadece önceden satışa çıkmış gow ve detroit fiyatları oynanmamış haldeler. Yeni gelen Spiderman 300 tlden ek kdv ile psn eklendi yeni Türkiye budur milletini ... bildiğin bu cidden tr oyun dünyası için kara günler demek....
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 4.04.2018 15:49
Bari bize de indirim yapaydı.. Aynı hesapta hem Beyond hem Heavy Rain PS3- sürümleri mevcut. İndirimsiz çöööt diye 209 diyorsun.. Neyse 3-5 ay sonra indirimden alırım 130 civarı fiyata :D:D
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×