Detroit: Become Human'ın sevilen Android'i, Connor ile tanışın

Detroit: Become Human'ın sevilen Android'i, Connor ile tanışın

Furkan Güler
Furkan Güler 13.08.2018 - 12:11
Gerçek olduğunu anlayamadık.

Detroit Become Human'la birlikte sağlam bir geri dönüş yapan Quantic Dream, oyunun hikayesi sayesinde oyuncuların güzel dakikalar geçirmesine sebep oldu. Connor, Markus ve Kara'nın hikayesini anlatan yapımda Connor'u canlandıran Bryan Dechart, sevilen dünyaca ünlü YouTuber JackSepticEye'a konuk oldu. Pewdiepie sayesinde ünlü olan JackSepticEye'la video çeken Bryan Dechart, YouTuber'ın ilk defa Connor olmasına izin verdi.

Detroit: Become Human'ın ana karakteriyle tanışın

Connor'un oyun içi kıyafetini giyen JackSepticEye, Dechart'ın yönlendirmeleri sayesinde Connor olmaya çalıştı. Videonun bir kısmında Connor'ın ünlü para çevirme tekniğini de gösteren Dechart, bir Android'in nasıl davranması gerektiğini videoda gösterdi.

Aynı zamanda ünlü YouTuber'a oyunculuk taktiği de veren Bryan Decahrt'ı gerçek hayatta Connor olarak görmek oldukça ilginç. Detroit: Become Human'da oldukça kilit bir rolde olan Connor, Markus'la birlikte oyunda Android ırkının geleceğini belirleyebilir. Kara ve Markus'un aksine daha sert bir karakter olan Connor, oyunda Android bir dedektif polis rolünde karşımıza çıkmakta. PlayStation 4'e çıkmış olan en iyi hikayeli oyunlardan bir tanesi olarak gösterilen Detroit: Become Human'ı, Türkçe altyazılı olarak oynayabilirsiniz.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 8.03.2021 02:45
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×