Detroit demosu yayınlandı ama herkes indiremiyor (Güncellendi)

Detroit demosu yayınlandı ama herkes indiremiyor (Güncellendi)

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 23.04.2018 - 17:31
Oyunun demosunu nasıl indirebiliriz?

God of War'ın çıkmasından sonra oyunun rüzgarı her ne kadar uzun bir süre devam edecek olsa da gözler yavaş yavaş Detroit: Become Human'a çevrilmeye başlandı. Sony'nin bu yıl piysaya süreceği en büyük kozlardan biri olan yapım önümüzdeki ay rafları süsleyecek. İşte bu kadar merak edilen oyunun şimdiye kadar demosu hakkında herhangi bir açıklama yapılmasa da bugün sürpriz bir demo PSN üzerinden yayınlandı. Yayınlanan bu demonun 24 Nisan'da açılacağı da belirtilmiş.

GÜNCELLEME: Oyunun demosu yarın diğer ülkelerde de yayınlanacak.

Detroit: Become Human demosu yayınlandı

Oyunun sürpriz bir şekilde ortaya çıkan demosu ise malesef global olarak yayınlanmadı. Şu an için sadece Yeni Zelanda PSN'i üzerinden yayınlanan bu demonun diğer ülkeler ya da global anlamda yayınlanıp yayınlanmayacağı ise belli değil. Zaten demo konusunda bir açıklama yapmayan Sony, doğal olarak bu konuda da herhangi bir bilgi vermiş değil.

Demonun bilgilerine baktığımızda  2.92 GB boyutunda olduğunu görüyoruz. Muhtemelen oyunun belli bir bölümünü ya da daha önce gördüğümüz fuar kısımlarından birini karşımıza çıkaracak olan bu demoda birçok dilde seslendirme ve altyazı seçeneği de bulunuyor. Bu diller arasında ise Türkçe altyazı seçeneğine yer verilmemiş. Bildiğiniz gibi 25 Mayıs'ta çıkacak oyunda Türkçe altyazı seçeneği de bulunacak.

Detroit demosu yayınlandı ama herkes indiremiyor (Güncellendi)


Yorumlar 6
MK Okuru
MK Okuru 1.11.2020 04:00
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.04.2018 19:41
eee dublaj gelicekti hani ya nefret ediyorum şu sonynin türkiyenin başında kim varsa
Narutolga
Narutolga 24.04.2018 12:33
Hangi oyunda dublaj oldu ki bunda olsun?
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.04.2018 11:00
Grafiğin 4K ve fps ‘nin en üst seviye olmadığı bi oyunu oyunsevenler olarak hoş karşılamadığımız bu dönemde Detroit’inde hızlı akıcı 4K gameplay özelliğiyle karşımıza çıkmasını arz ediyoruz mağlum oyunların 300 -400 tl olduğunu göz önüne alırsak hakkınıda almak isteriz tabi....KRAL
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.04.2018 00:24
Beğenmezsek çıkartmayacaklar mı? Sanki PC! Elbet çalışacak, bunun için yaptın. Konsola neyin demosunu veriyorsun? Oyunu yayınla oynayalım. Kaç yıl oldu Kara ile tanışalı, bir türlü buluşamadık.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 23.04.2018 20:09
Yarın globalde de yayınlanacakmış.
Kalan Karakter : 300 Gönder
İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×