Detroit, Heavy Rain ve Beyond: Two Souls, PC'ye geliyor!

Ersin Kılıç
Ersin Kılıç 20.03.2019 - 21:14
Playstation'a özel olan oyunlar PC'ye geliyor!

Geçtiğimiz Haziran ayında çıkan Detroit: Become Human dışında Quantic Dream imzasını taşıyan Beyond: Two Souls ve Heavy Rain gibi önemli oyunların PC'ye geleceği resmen duyuruldu. Şimdiye kadar Playstation markasına özel olan 3 oyun, bu sene içerisinde PC platformu için de çıkacak!

Detroit, Heavy Rain ve Beyond: Two Souls'un PC'ye geleceği duyuruldu!

Bu önemli duyuru Epic Games'ten geldi. Firma yaptığı açıklama ile 3 oyunun da Epic Games Store üzerinden yayınlanacağını duyurdu. GDC 2019 etkinliğinden gelen bu duyurular dışında oyunlar için tam tarih ise henüz verilmiş değil. Bu gibi duyurular ile birlikte Epic Games Store'un elini çok daha güçlendireceğine kesin gözüyle bakılıyor!

Detroit, Heavy Rain ve Beyond: Two Souls, PC'ye geliyor!

Epic games Store'da oyunların özel sayfaları da açılmış durumda. Detroit Become Human için açılan bu sayfaya buraya tıklayarak göz atabilirsiniz. Sayfada oyun ile ilgili yapılan açıklama ise şu şekilde;

"Detroit 2038. Teknolojinin geldiği son noktada, insan benzeri androidler her yerdeler. İnsan gibi konuşabiliyor, hareket edebiliyor ve davranabiliyorlar, ancak onlar insanlara hizmet eden makineden fazlası değiller.

Üç farklı android ile oyna ve dünyayı onların penceresinden kaosa (belki de bizim geleceğimiz böyledir) sürüklenmekten kurtar. Vereceğin kararlar, oyunun alacağı şekli ve nasıl dallanıp budaklanacağını belirleyecek. Ahlaki ikilemlerle karşılaşacak ve kimin yaşayıp kimin öleceğine karar vereceksin. Binlerce tercih ve onlarca olası son ile Detroit'in geleceğini ve insanlığın kaderini nasıl etkileyeceksin?"

Yorumlar 45
MK Okuru
MK Okuru 2.07.2022 20:24
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 6.07.2019 20:18
uncharted i getirsinler de pc nin bi anlamı kalmasın hatta forzayı ps4 e getirsinler gran turismo seriside pc ye gelsin exclusive diye birşey kalmasın ortada.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 19.05.2019 13:38
detroit aldım baktım oynayamıyorum sebebi buymuş
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 27.03.2019 14:47
Günüm berbat geçiyordu, bu haberi görünce mutlu oldum. Teşekkür ederim sayın yazarlar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Gunslinger
Gunslinger 26.03.2019 22:17
rdr 2 de gelir umarım, ps4te oynuyorum ama pc de oynamayı tercih ederim her türlü
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2019 02:51
sony quantic dream e yaptırtmıyormu oyunu.epic games oyunun satış haklarını kimden alır bu durumda sony den. yani türkçe mürkçe ne kadar dilde yapıldıysa çıkacaktır
Kalan Karakter : 300 Gönder
Detroit, Heavy Rain ve Beyond: Two Souls, PC'ye geliyor!

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×