Deus Ex 2: Invisible War geliyor

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Deus Ex 2: Invisible War geliyor
Deus Ex'in filminden sonra 2. oyununun haberini vermemek olmazdı heralde. Deus Ex 2: Invisible War birdahaki yılın ortalarında PS2, Xbox ve PC için piyasalarda olacak. 1.'si ödül kazanmış olan Ion Storm'un FPS - RPG oyununda oyun dünyasındaki birbirinden değişik silah ve objeleri kullanabileceğiz. Ayrıca Deus Ex 2'deki geliştirilmiş grafik motoru ile grafikler oldukça güzel gözükecek ve karakter modellemeleri ile animasyonları çok gerçekçi olacak. Yapımcılar oyunda belirli bir sınırın olmayacağı ve ilk oyundaki gibi oyunu farklı yollarla bitirebileceğimizi belirtiyorlar ve böylelikle hikayeyi de oyuncunun belirleyeceğini bildiriyorlar. Ayrıca grafik, ses ve yapay zeka gibi önemli unsurların kusursuz olmasına çalışıyorlarmış...
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 16:17
Kalan Karakter : 300 Gönder
Deus Ex 2: Invisible War geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×