Deus Ex, bir yeniden başlangıç

Mahmut Saral
Mahmut Saral 28.07.2010 - 16:05
Eidos, evvela oyuncuları bilgilendirecek
Deus Ex: Human Revolution yapımcılarından Jean-Francois Dugas, Gamasutra sitesine konuştu ve geliştirdikleri bu oyunun, Deus Ex serisinde yeniden bir başlangıç olduğunu söyledi.

Deus Ex, bir yeniden başlangıç
Bu açıklamanın altından, Human Revolution'ın tek oyun olmadığını, muhtemelen Deus Ex serisinin devam edeceğini çıkarabiliriz. Zira yapımcılar, eğer yeni bir oyun yapılsaydı, seriyi bilmeyen yeni oyuncular tarafından ilgi görmeyebileceğini düşündü ve böylelikle ilk hamleyi "oyunculara Deus Ex'i tanıtır bir yapımla" yapmayı uygun gördü. Bizce akıllıca bir karar.

Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 20.03.2023 14:48
Kalan Karakter : 300 Gönder
Deus Ex, bir yeniden başlangıç

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×