Deus Ex: Human Revolution'ın ilk on dakikası

Murat Halilbeyoğlu
Murat Halilbeyoğlu 22.02.2011 - 14:18
Birkaç oyun dergisi ilk on dakikayı anlattı
Birkaç oyun dergisi tarafından Deus Ex: Human Revolution'ın genel ambargosunun kalkmasına henüz zaman varken bir kaç dergi oyunun ilk on dakikasını oynayıp görüşlerini belirtti.

Siliconera:

Florasan ışıkların yanında daireler çizerek sallanan uzuvlar. Vücuda bağlı olmayan bir çift mekanik ayak yürüyüş bandında koşuyor ve bir insanla karşılaştırılıyor. Bir pencereden robotların deneme kuklalarına patlayıcı diskler fırlattığı Typhoon saldırı sisteminin denemesini izleyebiliyorsunuz.

Gamefront:

Human Revolution trajik figürler sayesinde oldukça ilginç bir dünya oluşturmuş, etraftaki herkes gerçek insan gibi.

Deus Ex: Human Revolution'ın ilk on dakikası
Game Revolution:
Artık Jensen'ın kontrolü bende olduğuna göre Human Revolution'ın muhteşem grafiklerine dalabilirim. Ancak bahsettiğim şeyler poligonlar değil, ki onlardan bir sürü mevcut. Human Revolution'ın bu kadar güzel gözükmesinin sebebi onun canlı atmosferi, NPC'lerin birbirleri ile olan etkileşimleri, etraftaki şeyler ve sizsiniz.

Platform Nation:

Deus Ex: Human Revolution ilerleyip bölüm geçtiğiniz bir FPS olmayacak, DEHR sizi Adam Jensen'ın dünyasına götürecek ve eski yeni tüm hayranlarına bu muhteşem RPG'nin zevkini yaşatacak.

Deus Ex: Human Revolution bu yılın sonlarına doğru PS3, 360 ve PC için çıkacak.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 7.02.2023 20:47
Kalan Karakter : 300 Gönder
Deus Ex: Human Revolution'ın ilk on dakikası

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×