Deus Ex: Mankind Divided Steam OS'a geliyor

Hürcan Köse
Hürcan Köse 21.10.2016 - 13:26
Ama sadece Linux için
23 Ağustos 2016'da çıkan ve Human Revolution'dan sonra Adam Jensen'ın hikayesini devam ettiren Deus Ex: Mankind Divided, çoğu kişi tarafından beğenilse de Human Revolution'a göre birçok yönden eksik kaldığı için serinin koyu hayranları tarafından gelen kötü eleştirilere maruz kalmıştı.

Windows oyunlarını Linux ve Mac'e göre optimize eden Feral Interactive, Eidos ve Square Enix'in de katkılarıyla Deus Ex: Mankind Divided'ı Linux'a uygun bir biçimde Steam OS'a çıkarma kararı aldı. 3 Kasım'da çıkacak olan bu yeni versiyonun normal Mankind Divided'dan herhangi bir farkı olmayacak.

Oyunların neredeyse %90'ı Windows'a çıkarken bazı büyük yapımların da OS'a çıkması şaşırtıcı ve güzel oluyor. En nihayetinde o tarafta da sağlam bir oyuncu kitlesinin olduğunu unutmamak gerekiyor. Deus Ex: Mankind Divided'ın sitemizdeki özel incelemesine buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2022 22:55
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 22.10.2016 01:58
oranlarınıza hastayım
Kalan Karakter : 300 Gönder
Deus Ex: Mankind Divided Steam OS'a geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×