Deus Ex'i ön sipariş edenler, buna dikkat!

Hürcan Köse
Hürcan Köse 24.08.2016 - 12:21
Şunu sen-ben yapsak dolandırıcı diye dava açarlar
Deus Ex: Mankind Divided'ı ön sipariş ettiyseniz ve oyunun çıkışıyla birlikte gelen ön sipariş bonuslarını kullanacaksanız bu habere dikkat!

Dün resmi olarak tüm platformlarda oynanabilir hale gelen Deus Ex: Mankind Divided optimizasyon sıkıntıları da dahil birçok eleştiri ile burun buruna geldi. Oyunun sahip olduğu sorunlara dün, çıkışı ile beraber yeni bir tane daha eklendi.

Deus Ex: Mankind Divided'ı ön sipariş ederken oyunun, ön siparişi yapan tüm oyunculara özellikle daha sonra kullanabilecekleri eşyalar vereceği yazıyor. Problem şu ki; yapımcı firma veya Square Enix, artık Steam sayfası ile her kim ilgileniyorsa, oyunun vereceği bu eşyaların ismini ve bununla beraber tekrar kullanabilirlik özelliğini de değiştirmiş.

Deus Ex'i ön sipariş edenler, buna dikkat!
Oyunun ön siparişi ile verilen paketin ismi önceden Covert Agent Pack'ti. Bu isim dün Augmented Covert Agent Consumables Pack olarak değiştildi. Buradaki bit yeniği "Consumables" sözcüğü. Yani "tüketilebilir". Bu değişiklik ile beraber bir Save'de kullanılan paketin bir daha diğer herhangi bir Save'de kullanılamaz olduğu ortaya çıktı. Yani oyuncular bu paketi bir kez kendi kayıtlarına eklediyse, bir daha yeni bir kayıtta farklı bir oynanış için paketi tekrar kullanamıyor.

Oyun zaten şimdi bile içinde bulunan mikro ödemelerle büyük eleştirilere konu olmakta. Üstüne bunun da gelmesi firmanın ve oyunun şöhretini kötü etkileyecektir. Umalım da Square Enix ve Eidos bu konuda radikal bir karar alsın ve oyunculara gerçekten parasını verdikleri hizmeti hakkıyla versin.
Yorumlar 10
MK Okuru
MK Okuru 24.01.2022 22:13
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.08.2016 10:09
Gerçekten başlığı hakediyor. Bu nedir arkadaş bu paragözlülük nedir. Kullanıcılardan bi darbe yemesi gerek anlaşılan.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.08.2016 21:44
Denuvo korsan olayını gömmüştür hacım.. artık bundan sonra kimse heves etmesin..
B777
B777 24.08.2016 22:38
Geç kırılması kırılamayacağı anlamına gelmiyor. Zaten birer birer kırılıyor, yavaş yavaş olsada. Diğer korumalar gibi Denuvo'da tırt olacaktır illaki...
MK Okuru
MK Okuru 24.08.2016 22:09
kırrdılar onu bebeeeee ....
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.08.2016 15:04
Ederi etmeyecek bir oyun
MK Okuru
MK Okuru 24.08.2016 22:15
Git mario oyna oyun goty adayi
Kalan Karakter : 300 Gönder
Ghost86
Ghost86 24.08.2016 17:19
Oyuna dünyanın parasını veriyorsun yetmiyor. Küçük ödemeler, dlc'ler, yarım yamalak oyuna çıkması beklenen yamalar vs derken işin iyice b.ku çıktı hani. Teknoloji gelişmiş olmasına rağmen artık neredeyse bir çok firma, tamamlanmamış oyunu piyasaya sürmeyi adet edindi. Bu zamanda ön siparişle oyun almak akıl kârı değil, dlc'lere para vermek de keza öyle. Yapımcı firmaları bu kaymağa iyi alıştırdınız, şimdi de her fırsatta o kaymağı tatmadan önümüze oyun sürmez oldular. Hâlâ da kalkıp bunları sorgulayıp tepki göstermek yerine ön sipariş veren, dlclere para gömen oyuncular var. Artık doğuştan mı safsınız, beşikten düşüp mü böyle oldunuz orası muamma.
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 24.08.2016 17:13
Bu oyunu alan sorunlarina da katlansin artik.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Deus Ex'i ön sipariş edenler, buna dikkat!

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×