Deus Ex'in DLC'si oynanışa göre değişecek

Hasan Uğur Nayır
Hasan Uğur Nayır 20.09.2011 - 14:45
Hikaye daha ne kadar sürecek?
Deus Ex: Human Revolution'ın DLC'si The Missing Link, beş saatlik bir oynanış süresi sunacak. Yapımcı ekip bununla ilgili olarak kullanıcıların detaylı oynayışına ve stiline göre, sürenin değişebileceğini belirtti. Eklenti Adam Jensen'in üç gün boyunca ortadan kaybolduğu sırada başından neler geçtiğini ele alacak. The Missing Link, ekim ayında PC, X360 ve PS3 kullanıcılarının beğenisine sunulacak.

Deus Ex'in DLC'si oynanışa göre değişecek
Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 28.01.2023 12:51
Kalan Karakter : 300 Gönder
Deus Ex'in DLC'si oynanışa göre değişecek

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×