Devil May Cry 2 geliyor

Merlin'in Kazanı
Merlin'in Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Devil May Cry 2 geliyor
Capcom firması Devil May Cry 2'yi duyurdu. E3 fuarında da gösterimde olan oyunun 1.'si PS2'de dünya üzerinde oldukça beğenilmişti. Oyunda yarı insan yarı şeytan olan Dante'yi yönetiyorduk ve dünyayı istila eden diğer yaratıkları geldikleri yere geri yollamaya çalışıyorduk. Devil May Cry 2'nin oyun dünyası 1.'sinden daha büyük olacak ve oyunda eski bir Avrupa kasabası da olacak. 2. oyunda ise ayrıca Dante'nin yanında bir de kadın karakter yönetebileceğiz. Dante'nin yeni hareket ve saldırılarının yanında ayrıca daha da güçlü ataklar yapabileceği bir de Devil Trigger özelliği olacak. İlk oyundaki silahların yanında ayrıca yeni silahlar da oyuna eklenmiş olacak. Yapımcılar da oyunun ilkinden daha de etkileyici olacağını ve yeni çevreler, karakterler ve silahların oyunu daha da güzelleştireceğini belirtiyorlar. Devil May Cry 2 senenin sonlarına doğru bizlerle olacak...
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 1.08.2021 07:53
Kalan Karakter : 300 Gönder
Devil May Cry 2 geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×