Devil May Cry 2 geliyor

Merlinin Kazanı
Merlinin Kazanı 3.06.2010 - 12:31
Devil May Cry 2 geliyor
Capcom firması Devil May Cry 2'yi duyurdu. E3 fuarında da gösterimde olan oyunun 1.'si PS2'de dünya üzerinde oldukça beğenilmişti. Oyunda yarı insan yarı şeytan olan Dante'yi yönetiyorduk ve dünyayı istila eden diğer yaratıkları geldikleri yere geri yollamaya çalışıyorduk. Devil May Cry 2'nin oyun dünyası 1.'sinden daha büyük olacak ve oyunda eski bir Avrupa kasabası da olacak. 2. oyunda ise ayrıca Dante'nin yanında bir de kadın karakter yönetebileceğiz. Dante'nin yeni hareket ve saldırılarının yanında ayrıca daha da güçlü ataklar yapabileceği bir de Devil Trigger özelliği olacak. İlk oyundaki silahların yanında ayrıca yeni silahlar da oyuna eklenmiş olacak. Yapımcılar da oyunun ilkinden daha de etkileyici olacağını ve yeni çevreler, karakterler ve silahların oyunu daha da güzelleştireceğini belirtiyorlar. Devil May Cry 2 senenin sonlarına doğru bizlerle olacak...
Yorumlar 1
MK Okuru
MK Okuru 4.06.2023 14:14
Kalan Karakter : 300 Gönder
Devil May Cry 2 geliyor

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×