Devil May Cry 4'mü?

Erdem Maşlak
Erdem Maşlak 3.06.2010 - 12:31
"Daha üçüncüsünü yeni bitirdik
"Daha üçüncüsünü yeni bitirdik" ya da "Devil May Cry ne ola ki?" diyorsanız size muhteşem haberlerimiz var: Devil May Cry 4 geliyor! Sadece PlayStation3 için CAPCOM tarafından geliştirilmekte olan oyunda Dante yine onlarca akrobatik hareketle düzinelerce hilkat garibesinin kökünü dünyadan kazımaya çalışacak, biz de ona yardım edeceğiz. DMC4'ü tanıtan kısa trailer'in içeriğinde Dante'nin haricinde şu DMC3'teki hatun karakter ve Virgil de görülebiliyor. Açıklanan bilgiler arasında sadece katıksız aksiyon ve bu kısacık video bulunuyor. Buyurun videodan.
Yorumlar
MK Okuru
MK Okuru 25.03.2023 05:22
Kalan Karakter : 300 Gönder
Devil May Cry 4'mü?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×