Devil May Cry 5 duyuruldu!

Mahmut Saral
Mahmut Saral 23.09.2010 - 11:31
Bu kez daha batılı bir oyun olacak
Uzun süredir söylentiler, beklentiler vardı. Capcom ile ilgili herhangi bir haber olduğunda, duyuru yapılacak denildiğinde, "acaba DMC 5 de açıklanacak mı" yorumları hep yapılıyordu. Nihayet beklentilere cevap geldi.

Capcom'dan Keiji Inafune, Devil May Cry 5'in şu an gelişim sürecinde olduğunu ve seride bazı değişikliklere gidildiğini belirtti. Yeni oyun hakkında beklentilerini kısaca özetleyen Inafune, DMC'nin bazı sadık takipçileri haricinde yurt dışında (Japonya) pek de fazla satan bir yapım olmadığını, bu sebeple batılı oyunculara (Amerika ve Avrupa) yönelik olarak oyunda batı tarzı dokunuşlar bulunacağını söyledi.

Henüz çıkış tarihi ve platformlar konusunda bir bilgi bulunmuyor.

Devil May Cry 5 duyuruldu!
Yorumlar 47
MK Okuru
MK Okuru 28.03.2023 06:09
Kalan Karakter : 300 Gönder
Devil May Cry 5 duyuruldu!

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×