Devil May Cry 5?

Mahmut Saral
Mahmut Saral 23.09.2010 - 11:29
Devil May Cry 5?


Bu yıl E3 fuarı, 2-4 Haziran tarihleri arasında düzenlecek ve pek çok firma yeni ürünlerini tanıtacak. Capcom da bu firmalardan bir tanesi. Şirket, Lost Planet 2, Dead Rising 2 ve Resident Evil: Darkside Chronicles isimli yapımlarına ait yeni bilgiler verecek ve görüntüler yayımlayacak. Bunların haricinde, henüz ortaya çıkmamış yeni projelerinden de bahsedecek. Söylentilere göre bu sürprizlerden bir tanesi Devil May Cry 5 ve sadece PC, PS3, X360 platformları için yapılmıyor, bu kez Wii için de düşünülüyor. Bu söylentinin ne derece doğru olduğunu E3 fuarında öğrenmiş olacağız.

KAYNAK
Devil May Cry 5?
criousgamer.com

Yorumlar 45
MK Okuru
MK Okuru 24.03.2023 00:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
Devil May Cry 5?

İlginizi Çekebilir

Adblock yazılımı bulundu! Lütfen aşağıdaki notu okuyun.

AdBlock Plus ya da benzeri bir yazılım kullandığınızı fark etmiş bulunuyoruz. Bu yazılımlar sitemizin tüm özelliklerini kullanmanızı engellemektedir.

Siz de takdir edersiniz ki sitemizi hayatta tutabilmemiz için tek gelir kaynağımızı bu reklamlar oluşturmaktadır. Sitemizde sizleri rahatsız edecek reklamlara yer vermemeye çalışlıyoruz.

Bu sebeple Adblcok yazılımınızı sitemiz için durdurup hem bize destek olmanızı hem de birlikte daha güzel çalışmalara ve projelere imza atmamıza destek olmanızı rica ediyoruz.

Lütfen merlininkazani.com'u güvenilir siteler listenize ekleyin ya da sitemizde dolaşırken AdBlock yazılımınızı kapatın. İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

×