Devil May Cry 5 için DLC çıkmayacağı duyuruldu

Furkan Güler
Furkan Güler 25.04.2019 - 15:21
DMC hayranlarına üzücü haber.

Bu senenin en iyi aksiyon oyunlarından bir tanesi olan Devil May Cry 5, sahip olduğu oynanış mekanikleri ve karakterleriyle oyunculara güzel bir macera yaşattı. Oyunun en sonunda bulunan özel bir sahne ise oyuna hikaye odaklı indirilebilir içerik geleceğine dair söylentilerin ortaya çıkmasına sebep oldu. Yeni bir oynanabilir karakteri oyuna ekleyeceği düşünülen Capcom bu sefer merak edilen açıklamayı yaptı. Oyunun yapımcılarından olan Matt Walker, Devil May Cry 5 için şu anda herhangi bir DLC planlamadıklarını belirtti. Senaryo anlamında bazı kesimler oyunu zayıf bulsa da, Devil May Cry serisi hakkında Nero hakkında ortaya çıkan bilgi, DMC hayranlarını oldukça şaşırtmıştı.

Devil May Cry 5 için DLC çıkmayacağı duyuruldu

Devil May Cry defterini bu nesilde kapatan Capcom, bakalım bu markayı bir sonraki nesilde daha ne zaman karşımıza çıkartacak? Resident Evil 2 Remake ile büyük bir başarı elde eden yapımcılar, bu iki markanın yanında Monter Hunter markasını da son dönemlerde yüceltmeyi başardı. Umarız yeni bir Devil May Cry oyunu için yine yaklaşık bir 10 sene beklemek zorunda kalmayız.

Yorumlar 3
MK Okuru
MK Okuru 30.06.2022 14:28
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 28.04.2019 15:00
Seriyi mahvetmesinlerde, yazık ettiler yine.. Bir Vergil dlc koysalar ana oyun kadar satardı benim görüşüm.(Tabi reboot gibi kendine has bölümleri ve hikayesi olmak koşuluyla)
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 26.04.2019 08:22
İyide zaten devil may cry oyunlarını hiç birine dlc gelmiyodu ki zaten. Neyin hayal kırıklığına uğradınız??
Kalan Karakter : 300 Gönder
MK Okuru
MK Okuru 25.04.2019 18:59
Dlc felan çıkartmasınlar zaten. Yok kostüm yok püsür için para kopratıyolar.
Kalan Karakter : 300 Gönder
Devil May Cry 5 için DLC çıkmayacağı duyuruldu

İlginizi Çekebilir
Adblocker bulundu! Lütfen mesajımızı okuyun.

Sayfanın tam olarak yüklenmesini engelleyen AdBlock Plus veya başka bir reklam engelleme yazılımı kullandığınızı tespit ettik.

Flash, animasyon, iğrenç ses veya pop-up reklamımız yok. Bu can sıkıcı reklam türlerini uygulamıyoruz!

Siteyi işletmek için bizim de gelire ihtiyacımız bulunuyor ve neredeyse tamamı çevrimiçi reklamcılığımızdan geliyor.

Lütfen merlininkazani.com adresini reklam engelleme beyaz listenize ekleyin veya reklam engelleme yazılımınızı devre dışı bırakın.

×